Aktuality

Kategorie

 • Náš klub
 • U8
 • U10
 • U12
 • U14
 • U16
 • U18
 • Muži
 • Dívky
 • Old Boys
 • Ostatní
 • U6
 • Ženy

Další prohrané utkání juniorů

Hráči Společenství Zlín/Olomouc U18 se v neděli 17.9.2023 střetli v Havířově s dalším společenstvím složeným dokonce ze tří klubů, z Bystrce, Havířova a Mariánských Hor.

Spol. Bys/Hav/MH vs ZL/OL  48:10 (15:5). Pětky 7:2. 

K utkání jsme měli k dispozícii 17hráčů,  z toho 8 ze Zlína: Šperka, Pekáček,  Jaroněk Matěj, Jurášek, Zuzaník, Milink, Hrnčíř. 

Body Spol. ZL/OL: Václavík (OL), Pekáček (ZL) po 5 (P). 

V prvním poločase jsme brzy dostali pětku, ale hra byla z naší strany docela dobrá. Domácí pak přesto navýšili skóre až na 15:0. Až za tohoto stavu se konečně prosadili i naši hráči pětkou kapitána Davida Václavíka minutu před koncem poločasu. 
A hned z kraje druhého poločasu jsme znovu položili pětku Karlem Pekáčkem a snížili na nadějných 15:10. Bohužel soupeř naši euforii za další 4 minuty zchladil další pětkou i s konverzí a začal se v utkání výrazněji prosazovat. Přidal ještě čtyři pětky a tak má konečně skóre dosti vysoký rozdíl. 
Naše hra ale byla dle slov jendoho z trenérů Zbyňka Václavíka mnohem lepší než v úvodním utkání sezóny, tak snad bude vzestupný trend pokračovat. Dokázat to mohou hráči našeho společenství ZL/OL již v neděli 24.9.2023 v Olomouci proti Tatře Smíchov B. Výkop je ve 13 hodin. 
Dan Chytil

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace