Aktuality

Kategorie

 • Náš klub
 • U8
 • U10
 • U12
 • U14
 • U16
 • U18
 • Muži
 • Dívky
 • Old Boys
 • Ostatní
 • U6
 • Ženy

Další domácí utkání Společenství Olomouc/Zlín U18

V neděli 19.5.2024 přivítali naši junioři ve Zlíně tým Pragy Praha.

Spol. OL/ZL vs Praga Praha 27:57 (10:33)

Společenství Olomouc/Zlín U18 mělo na soupisce k utkání tentokrát potěšitelný počet 19 hráčů. Ze Zlína to bylo šest hráčů: Matěj Jaroněk, Honza Šperka, Tonda Jurášek, Ondřej Milink, Jakub Číž a Ferda Váňa. Naopak Praga přijela jen se 12 hráči. Tak se trenéři dohodli, že jim jednoho hráče půjčíme, a bude se hrát 13 vs 13.

Přestože hráči Pragy byli v menším počtu, hráli velmi ofenzivně a jejich útoky byly nebezpečné. Tak jako minulý týden, i toto utkání bylo dosti otevřené a padalo hodně pětek. Domácí jich dali pět, hosté dokonce devět.

Škoda, že naši hráči byli opět trochu nepřesvědčiví v obraně. Po nesloženích zpravidla prvního hráče s míčem jsme dostali několik pětek. V útoku to bylo z naší strany lepší, ale i tak jsme při některých útocích zvolili špatné řešení situace a připravili se tak o více bodů.

Závěr utkání měl bohužel nepříjemnou dohru v podobě hromadné potyčky, za kterou dostal jeden hráč Pragy červenou kartu.

Sestava Spol. OL/ZL: Šperka, Gajdoš, Pospíšil, Kocourek, Jaroněk, Novotný, Todorov, Váňa, Milink, Švec, Neudörfler,  Václavík ©, Číž, Knápek, Hála, Malina, Luc, Zábranský, Richter.
Body Spol. OL/ZL: Hála 12 (2P, KPP), Váňa 10 (2P), Knápek 5 (P).
Pětky: 5:9.
Rozhodčí: Temer

I z tohoto utkání získali naši hráči jeden ofenzivní bonusový bod. V tabulce po základní části jsme však obsadili poslední osmé místo a v příštím kole jedeme do Prahy na Slavii k prvnímu utkání play-off, ve kterém se utkáme se soupeřem z minulého týdne Společenstvím Slavia/Petrovice.

Fotogalerie ZDE.

Dan Chytil

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace