Body tentokrát zůstaly v Bystrci RC Bystrc - RC Zlín 24:22 (5:12)

Naši muži minulou neděli zavítali na hřiště v Brněnské Bystrci v dosti okleštěné sestavě.

RC Bystrc - RC Zlín 24:22 (5:12)

Body Zlína - Juřík ml. 10; Geldmacher 5; Smiřický 7 (2kpp,1tk)
Položení 4:3
V neděli jsme sehráli vyrovnané utkání se šťastnějším koncem pro domácí, takže jsme po 2 1/2 letech prohráli soutěžní utkání. Naposledy jsme prohráli na podzim 2019 se stejným soupeřem. Bylo to utkání 2 rozdílných poločasů, kdy v 1.jsme byli lepší a soupeře přehrávali, ale vyrobili jsme spoustu chyb, a pdoto jsme vedli o půli pouze 5:12. Ve 2.půli nás domácí dostali pod tlak a do 60.min.otočili na 17:15, což bylo způsobeno naší špatnou obranou (skládky,rucky,nezpracované kopy). Nicméně se nám podařilo ještě hru zvednout a skórovat- 17:22. Poté jsme opět chybovali a soupeř 4min. před koncem otočil na konečných 24:22. Ještě jsme se dostali k tk v posledních min., ale Smiřa tentokrát z nadějné pozice minul. Ale soupeř si za nasazení ve 2. půli vítězství zasloužil. Naši hru neomlouvá ani to,že jsme nastoupili bez 6 stabilních hráčů z minulých utkání (zranění,nemoc,jiné povinosti),hlavně v roji,kde chybělo 5 hráčů. V příštích utkáních musíme odstranit základní chyby.