Aktuality

Kategorie

 • Náš klub
 • U8
 • U10
 • U12
 • U14
 • U16
 • U18
 • Muži
 • Dívky
 • Old Boys
 • Bazar
 • U6
 • Ženy

Bébéčka ve výběru a Zlínské tygřice zpátky ve hře

Naše děvčata se zúčastnila prvního jarního výběru pro kategorie U 15 a U 16.

Naše Tygřice (a tím nemyslím jen Báru a Beu) měly na rozdíl od většiny kategorií možnost trénovat  více. Je to dáno i menším počtem hráček v dívčí kategorii.

Bébéčka celou dobu nezahálely a výsledkem toho je i nominace na soustředění výběru, které se uskutečnilo minulý týden v Praze. Za měsíc se v Polsku uskuteční Dívčí Turnaj olympijských nadějí a český národní tým tam určitě nebude chybět. Holky makejte, ať můžete reprezentovat nejen Českou republiku, ale i náš klub. Nominace hráček do turnaje bude za 14 dní.  

Ale ani Áda, Verča Č, a Verča L. (U16) a Anežka a Viki (U15)  nebudou zahálet.  Od příštího týdne začínají dívčí turnaje! Naše holky se opět spojí s Tygřicemi z Brna, a pokud situace dovolí, poměří své síly v turnaji s mezinárodní účastí (přislíbena účast klubu z Vídně).

Předpokládané termíny turnajů (místo upřesníme):  6.6., 13.6., 20.6.,

 

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace