Archiv článků

Zúčastnili jsme se oslav RFC Vienna Celtic

Dne 1.9.2018 se náš klub zúčastnil oslav 40. výročí založenívídeňského rugbyového klubu RFC Vienna Celtic.

V rámci těchto oslav byl pořádán domácími veteránský turnaj,kterého jsme se velmi rádi zúčastnili. Ačkoliv zlínských hráčůkategorie Old Boys není málo, museli jsme i přesto požádat adoplnit soupisku o hráče Moravsko-Slezských Orlů. 

Přestože po celou sobotu pršelo, turnaj probíhal podle plánu.Naše mužstvo odehrálo nejprve dvě vítězná utkání ve skupině protiRFC Vienna Celtic a RC Barbarians, aby na závěr po výborném výkonuve finále turnaje podlehlo vítězným Angličanům o jednu pětku.

Hezké překvapení jsme uviděli na VIP stěně klubu oslavujících,kde se nacházela velkoformátová fotografie hráčů z prvního utkánívídeňských proti zlínským, které se uskutečnilo u nás ve Zlíně.

Po turnaji jsme se zúčastnili také oslav klubu spojených srautem, kde se potkali i naši pamětníci (Musil, Doucha, Molek) sesvými tehdejšími soupeři z prvního utkáni mezi RC Zlín a RFC ViennaCeltic. Ti také svým protějškům předali pár věcných pamětníchdarů. 

Tímto děkujeme všem zúčastněným a přejeme klubu RFC ViennaCeltic mnoho úspěchů do dalších let.

Na závěrečném posezení jsme také zmínili, že příští rok slavínáš RC Zlín 75. výročí založení a pozvali jsme RFC Vienna Celtic knám. Prezident klubu Toni pozvání přijal a účast Celticupřislíbil.

Stařa

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace