Archiv článků

II.liga žen

Ragbistky RC Zlín odehrály svůj první turnaj v Kralupech nadVltavou.

Zde je krátké hodnocení Evy Gajdošíkové:

I přes několik problémů s vlaky a dopravou jsme se dostaly namísto turnaje: do Kralup nad Vltavou. I když jsme dojely se značnýmčasovým deficitem, s radostí jsme nastoupily do zápasů a popraly sese soupeřkami, jak to šlo nejlíp. Nepřivezly jsme sice ani jednuvýhru, ale bylo vidět na hře celého týmu, že zápas od zápasu jsmelepší a lepší, což dokazoval taky výsledek zápasu s Kralupami,který nám utekl o dva body od remízy. Hodně nám taky pomohly hráčkyŠárka Fojtíková a Kristýna Jungerová, které si odskočily z prvníligy a zahrály 4 zápasy za Zlín. Domů jsme se vracely se správnýmzapálením pro hru, které doufejme, zužitkujeme další víkend vHavířově.

 

Hrály jsme v sestavě: Ivča Trkalová, Janča Vrlová, Anet Plšková,Eva Atcheson, Eva Gajdošíková, Šárka Fojtíková, KristýnaJungerová.

Ve 4 zápasech jsme položily 4 pětky: Trkalová, Gajdošíková,Jungerová 2.

Výsledky RC Zlín:

RC SLAVIA PRAHA – RC ZLÍN  25:5
RC ZLÍN  – RC KRALUPY NAD VLTAVOU  10:12
RC ZLÍN  – RC HAVÍŘOV   0:32
RCM ŘÍČANY – RC ZLÍN     38:5

Ještě hodnocení Zlíňaček pohledem trenéra Říčan Pepy Bláhy:

RC ZLÍN – „Zlíňandy“ nás všechny potěšily svouúčastí a musím říct, že je velká škoda, že se neúčastní všechturnajů. Mají ve svém týmu hráčky s prvoligovými zkušenostmi amohly by kdejakému týmu „zatopit“. Jejich ragbyové kvality jsoupatrné, ale z jejich výkonu je vidět nesehranost, protoodjíždí z tohoto turnaje s porážkami.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace