Archiv článků

Zlínské dívky hrály v Praze

V neděli 12.5.2013 hrály holky 2 miniturnaje proti novýmmužstvům, které byly součástí turnaje II. sedmičkové ligy žen.

Odjeli jsme se šesti hráčkami. V Praze měla čekat KristýnaJungerová, která se ale nedostavila.

První miniturnaj se hrál před turnajem žen. Holky nastoupilyproti Pardubicím s půjčenou hráčkou od Prag Cats. Dodržovalydomluvenou jednoduchou taktiku, do které Lucka z Prag Catsvýborně zapadla, a utkání po několika rychlých přihrávkách nakřídlo a únicích po křídle vyhrály.

Druhé utkání bylo proti „B“ mužstvu Prag Cats. Tady jsme mělipůjčenou hráčku od Pardubic. Utkání jsme prohráli hlavně proto, žev Pardubicích hrají a trénují ragby, které se blíží patnáctkáma půjčená hráčka herně nezapadla. Je to škoda, protože Prag Cats„B“ byl hratelný soupeř.  

Zlín –Pardubice              22:5 (Klára20 – 4p, Iva 2 –KPP)

Zlín – Prag Cats„B“         10:20 (Klára 10– 2p)

Druhý miniturnaj se hrál po ukončení oficiálního turnaje.K těmto zápasům už holky nastoupily vychladlé a nedokázaly senabudit.

První zápas hrály proti Plzni s půjčenou hráčkou od PragCats. Prohrály hlavně díky tomu, že neposílaly rychlé míče nakřídlo, ale chodily do kontaktu se soupeřkami. Ty jsou robustnější,zvyklé na skrumáže, a proto holky přehrávaly. V utkání senavíc zranila Dominka. K druhému zápasu nastoupily holky protiSpartě „B“.  Už se dvěma hráčkami Prag Cats, ale stejnýmvýsledkem a herním projevem.

Zlín – Plzeň                       0:32

Zlín – Sparta„B“              0:20

 

 

Sestava – Eva, Eva Clara, Iva, Dominika, Aneta, Klára

Fotogalerie Evy zde.

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace