Archiv článků

Zlínská U14 podala srdnatý výkon!

Ragbyový pánbůh nám nadělil hned 2 zápasy během 1 týdne protiVyškovu. A byly to opravdu tvrdé zkoušky. Po debaklu z minuléneděle ale nad vyškovským hřištěm tentokrát žluto-modřesvítalo!

Otřes z minulého týdne nás velmi nastražil. Dostat výpraskdvakrát za sebou by se snad nikomu nechtělo. Sešlo se nás 14,včetně Tobiáše Pátíka z U12 a  pozměnili jsme sestavu. Trochujsme přeházeli hráče mezi útokem a rojem a hráli s netlačenýmimlýny. Roj - Albert Kršák, Standa Špaček a Tomáš Dittrich, MarekMacháň, Kevin Toth a Vojta Machů. Mlýnovka Kuba Karásek. ÚtokovkaDominik Školut, 3/4 Ondra Kocháň a Filip Mlejnek, Na křídlech OndraGajdošík a Marek Ponížil. Zezadu nás jistil Albert Váňa.

Kluci si domluvili signál a vyhráli drtivou většinu našichmlýnů. Auty nám šli o torchu méně. Ve skládkách jsme neselhali -kluci se nahecovali a nepouštěli vyškováky do samostatných průnikůjako minule. To bylo super. Trochu jsme byli pozadu v soubojích omíč, ale přesto jsme v zápase měli 3 pěkné herní sekvence, kdy jsmezdařile rakovali a udrželi míč po několik fázi. Nebezpečnévyškovské individuality se nám podařilo eliminovat, většinu pětekjsme dostali buď přes silovou hru rojem nebo při přečíslení vútoku. Celkový výsledek 59:0 vypadá torchu krutě, ale je třeba sena něj dívat s tím, že jsme dostali o 32% bodů než před týdnem -což je zlepšení o třetinu. Diváci viděli bojovné ragby, hra klukybavila a zaslouží si opravdu poděkování. Bojovali týmově a udělalinám velkou radost. Vyzdvihnout si dovolím Tomáše, který na mlynářizabojoval, Standu, který se aktivně zapojil do hry a uhrál několikdobrých míčů, Kubu, který na mlýnovce hrál velmi dravě a chytře,Dominika, který bojoval jako lev, Ondru, kterému to v útoku šlostejně dobře jako v roji, Alberta, který nás zezadu držel. Kluci,dík patří všem, hrajeme dál.

Je zajímavé, že řízením osudu nás čeká 6.11. poslední utkánísezóny proti Vyškovu. Už teď se na něj těším!!!

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace