Archiv článků

Zlínská U14 podala srdnatý výkon!

Ragbyový pánbůh nám nadělil hned 2 zápasy během 1 týdne protiVyškovu. A byly to opravdu tvrdé zkoušky. Po debaklu z minuléneděle ale nad vyškovským hřištěm tentokrát žluto-modřesvítalo!

Otřes z minulého týdne nás velmi nastražil. Dostat výpraskdvakrát za sebou by se snad nikomu nechtělo. Sešlo se nás 14,včetně Tobiáše Pátíka z U12 a  pozměnili jsme sestavu. Trochujsme přeházeli hráče mezi útokem a rojem a hráli s netlačenýmimlýny. Roj - Albert Kršák, Standa Špaček a Tomáš Dittrich, MarekMacháň, Kevin Toth a Vojta Machů. Mlýnovka Kuba Karásek. ÚtokovkaDominik Školut, 3/4 Ondra Kocháň a Filip Mlejnek, Na křídlech OndraGajdošík a Marek Ponížil. Zezadu nás jistil Albert Váňa.

Kluci si domluvili signál a vyhráli drtivou většinu našichmlýnů. Auty nám šli o torchu méně. Ve skládkách jsme neselhali -kluci se nahecovali a nepouštěli vyškováky do samostatných průnikůjako minule. To bylo super. Trochu jsme byli pozadu v soubojích omíč, ale přesto jsme v zápase měli 3 pěkné herní sekvence, kdy jsmezdařile rakovali a udrželi míč po několik fázi. Nebezpečnévyškovské individuality se nám podařilo eliminovat, většinu pětekjsme dostali buď přes silovou hru rojem nebo při přečíslení vútoku. Celkový výsledek 59:0 vypadá torchu krutě, ale je třeba sena něj dívat s tím, že jsme dostali o 32% bodů než před týdnem -což je zlepšení o třetinu. Hra kluky bavila a diváci viděli bojovnéragby.  Kluky ragby zase bavilo a zaslouží si opravdupoděkování. Bojovali týmově a udělali nám velkou radost.Vyzdvihnout si dovolím Tomáše, který na mlynáři zabojoval, Standu,který se aktivně zapojil do hry a uhrál několik dobrých míčů, Kubu,který na mlýnovce hrál velmi dravě a chytře, Dominika, kterýbojoval jako lev, Ondru, kterému to v útoku šlo stejně dobře jako vroji, Alberta, který nás zezadu držel. Kluci, dík patří všem,hrajeme dál.

Je zajímavé, že řízením osudu nás čeká 6.11. poslední utkánísezóny proti Vyškovu. Už teď se na něj těším!!!

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace