Archiv článků

Zlínská U14 odehrála další vyrovnané utkání

Završením víkendového žákovského turnaje Zlín21, který se uskutečnil za finanční podpory Statutárníhoměsta Zlín a Zlínského kraje, bylo vneděli 15.10.2017 na Stadionu mládeže dvojutkání U14 a mužů. Oběkategorie měly stejného soupeře - ostravské Mariánské Hory.

A naši žáci opět zabojovali, odehrálivyrovnané utkání, i když se nakonec z vítězství radovalsoupeř.

RC Zlín U14 – TJ Sokol Mariánské HoryU14   10:15 (5:5).

RC Zlín měl k dispozici těchto 17hráčů:

Číž Ondřej, Dittrich Tomáš, Doležel Ondřej,Dubský Adam, Gajdošík Filip, Jurásek Matyáš Filip, Kadlec Antonín,Kolínek Robin, Landt Daniel, Milinková Barbora, Ondroušek Martin,Ponížil Marek, Přibyl Tomáš, Sláčík Jakub, Štourač David, VáňaAlbert, Vyvlečka Tadeáš.

Od začátku utkání nás soupeř zatlačil na našipolovinu a jeho urostlejší hoši nám dělali problémy zvláště veskrumážích, když vyhrávali i naše rucky. Když se k tomupřidala v útoku velmi šikovná ostravská dívka Julie, kterádokázala „potáhnout“ útok vždy o několik desítek metrů av obraně nikoho přes sebe nepustila, není divu, že Ostravapoložila první pětku (právě Julie). Ale naši hráči se „nezlomili“ aještě do poločasu vyrovnali – pětku položil Tonda Kadlec.

Po minutě druhého poločasu jsme to však bylimy, kdo udeřil – po odkopu Mar. Hor se dostal k míči Dan Landt asvůj průnik zakončil pětkou.

Za dalších cca sedm minut jsme podobnou pětkudostali zase my – po našem ukvapeném odkopu zachytl míč soupeř adotáhl akci k položení.

Pár minut před koncem nám po rychle rozehranémTK 5m před brankovištěm položila Ostrava třetí pětku. V samémzávěru nás minimálně o vyrovnání připravil náš předhoz při finálnípřihrávce. A tak utkání skončilo 10:15 pro Mar. Hory. V utkánínebyl proměněn ani jeden kop po pětce, což budeme muset takypotrénovat…

Trenéry potěšil bojovný výkon naší U14v tomto dalším vyrovnaném utkání a vůbec nemusí hráče mrzet,že nakonec prohráli, i když to někteří trochu obrečeli…

Příští víkend domluvil trenér Ruda Dittrichpřátelský miniturnaj v Brně Bystrci za účasti Zlína, Olomoucea pochopitelně domácích, kteří hrají celorepublikovou soutěž U14.To jistě bude další zajímavé srovnání…

Poslední soutěžní utkání podzimu pak odehrajízlínští hráči ve Vyškově, který zatím ještě v oblastnímoravské soutěži U14 neprohrál.

Dan Chytil

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace