Ženy vyhrály II.ligu "B" - kopie

Na poslední turnaj do Pardubic přijelo 6 hráček – Eva, Eva C,Iva, Bára a Jana. Z Prahy přijela Hanka a Šárka která alekvůli zranění nehrála. . Z osobních, zdravotních a studijníchdůvodů  nebyly Kika, Anet a Klára. K doplnění počtu jsmesi jednu hráčku půjčovali.

V turnaji skončily holky druhé a to jim stačilo na celkovévítězství v II lize ve skupině B. Tak že ve II lizev sezoně 2013 – 2014 skončily na sedmém místě.

Zlín – Kralupy nad Vltavou 19:5

Kralupy jsou nejslabší tým soutěže a proto bylo vítězstvípovinné. Bohužel hra neodpovídala kvalitativním rozdílům mezimužstvy. Bylo to pouze pokračování špatného výkonu ze Zlína.Bránění a vybíhání do obrany v rovině v podstatě nebylo.Co se týká útočné hry, byla to naprosto nesmyslná „holomajzna“ –mám míč, tak to naperu do první soupeřky a pokud je jich tam víc,tím líp.

Zlín – České Budějovice 14:17

Opět stejná pohádka. Obrana zmatená a útok špatný. Vítěznoupětku nám Budějovice položily až v poslední minutě.Z tohoto pohledu se může zdát že se jednalo o vyrovnanéutkání. Není to ale pravda. Budějovice byly lepším mužstvem adebaklu několikrát zabránila Bára složením soupeřky která prošlarozloženou obranou a šla sama do trojkoviště.

Zlín – Pardubice 14:12

Před tímto utkáním už Šárka holkám vynadala za přístupk rozcvičování a k zápasu. V prvním poločase to bylovidět na výkonu. Holky začaly hrát co trénují a celkemv pohodě získaly vedení 14:0. Druhá půle už byla zase obehranápísnička. Odevzdaný odchod na hřiště a odevzdaný výkon kdy to kekonci utkání vypadalo na prohru.

Jarní část sezony se dá shrnout do dvou rozdílných částí. Naprvních dvou turnajích v Českých Budějovicích a Kralupech bylyholky natěšené, hrály co umí a přehrávaly soupeřky.  Naturnajích ve Zlíně a Pardubicích byly odevzdané a vypadalo to buďže se jim nechce nebo že už nepotřebují hrát.  Na ostatníchmužstvech byl vidět kvalitativní posun. U nás je bohužel žádnýposun vpřed není.

Na závěr bych chtěl holkám poděkovat protože i přes mé výhradyostudu neudělaly. Hance přeji ve staronovém stavu ať jim todopadne podle přání a brzo se vrátí na hřiště. Janě přeji štěstípři rajzování světem a těším se na její návrat do mužstva.