Archiv článků

Ženy hrály v Českých Budějovicích

V sobotu 11.4. byl první turnaj II. série ženv Českých Budějovicích.

Vzhledem k neustále se rozvíjejícímu ženskému rugby přibylydo II. série Slovan Bratislava a Slavia Praha jako sestupujímužstva z I. série.  I když je II série stále „open“hrálo se poprvé ve skupinách a potom o umístění. V openskupině hrálo Vrchlabí, Tatra „B“ a mix mužstvo poskládané novýchz hráček ostatních klubů. Za nás si tu zahrály Míša aKrista.

Ve skupině jsme měli Slavii a Kralupy nad Vltavou. Naše sestava– Vendy ©, Eva A, Eva G, Šárka, Kika, Iva, Bára, Krista aMíša.

 

Zlín – Kralupy nad Vltavou (25:15)

Na holkách byla vidět nerozehranost a netrénovanost. Začátekutkání byl jako na houpačce. Náš výkop do rukou velice šikovnéhráčky Kralup, to prošla a položila. Výkop Kralup, naházený míč nakřídlo Báře která pokládá. Náš výkop na tu samou hráčku, průnik apoložení. Výkop Kralup, balon na Báru a položení. Potom už Šárkazačala posílat výkopy jinam a hra se začala vyvíjet podle našichpředstav. Systém hry Kralup holkám nevyhovuje. Z tohoto vespojení s nerozehraností vznikla „holomajzna“ ve které jsmenakonec zvítězili.

Zlín – Slavia (5:32)

Začátek utkání byl podobný jako s Kralupama.  MlýnovkaSlavie nám třikrát položila než se holky stihly rozkoukat. Jezajímavé že tuto hráčku holky znají, protože si chodila na podzimzahrát do naší soutěže a neměly s ní problémy. Potom se hrazačala vyrovnávat ale Slavia měla celý zápas více za hry. Holky byly poprvé konfrontovány se silnějším soupeřem a podleohlasů si to i přes prohru užily a nejlíp zahrály. V každémpřípadě je Slavia porazitelné mužstvo a holky v podzimní forměby ji velmi potrápily.  

 

Po jedné výhře a jedné prohře jsme hráli o třetí místos Českými Budějovicemi. 

Zlín – ČB (22:5)

Na rozdíl od Kralup hrají Budějovice rugby které nám vyhovuje.Po prvních dvou seznamovacích zápasech se holky konečně na hřištipotkaly a bylo to vidět na předvedené hře.  Od začátku jsmeměli převahu a získali třetí místo. Krista navíc získala první dvabody po kopu po položení. Bedna se určitě už chladí.

 

O první místo se utkala Slavia a Slovan Bratislava. Slavia bylana turnaji nejlepší mužstvo, po zásluze vyhrála a patří jigratulace.

 

Kompletní výsledky zatím zde:

https://www.facebook.com/CzechWomensRugby/posts/10155615586190107?fref=nf

Jiří Javořík

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace