Archiv článků

Ženy hrály v Českých Budějovicích

Dne 26.4. - tuto sobotu jsme se vydaly na turnaj na jih Čech -do Českých Budějovic. Pro místní ženský tým bylo pořádání turnajepremiérou, stejně jako tomu bude pro nás 24.5. ve Zlíně.

Do prvního zápasu jsme nastoupily proti Českým Budějovicím,které nám daly hodně zabrat především v mlýnech, které se jimdařily, ale i přesto jsme diky našemu týmovému výkonu vyhrály.Tento zápas skončil 27:10 pro nás...

Druhý zápas proti Pardubicím, nebyl o nic lehčí. Hrály jsmeproti týmu plném nových hráček, které chtějí vyhrát a perou se okaždý míč. Nicméně po pár úspěšných akcích a vzájemném chození sina podpory se nám podařilo položit 5 pětek.

K poslednímu zápasu jsme nastoupily asi nejméně zodpovědně,jelikož 2 výhry nás opravdu těšily. Hráčky Kralup svým věkovýmprůměrem značně převyšovaly ten náš a proto se zápas odehrával vicena zemi než v běhu. Tento poslední zápas s Kralupama byl hodnězmatený a nechaly jsme se soupeřem hlavně teda v obraně rozhodit,padaly nám balony a zbytečně jsme se se soupeřkami praly o balón.Zápas skončil našim třetím vítězstvím 10:0.

Body - Anet 15, Hanka 10, Ivča 7,Kika 10, Janča 5, Barča 10,Evča 8.

Zde jsou všechny výsledky ll. ligy B (Plate):


RC České Budějovice - RC Zlín 10 : 27
RC Kralupy - Exploze Parubice 5 : 27
RC České Budějovice - RC Kralupy 12 : 0
RC Kralupy - RC Zlín 0 : 10
RC České Budějovice - Exploze Pardubice 22 : 12
RC Zlín - Exploze Pardubice 29 : 7

Gajdošíková Eva

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace