Archiv článků

Zasloužené 3. místo U13 v Havířově

Na dalším  jarním turnaji mladších žáků jsme startovaliopět pouze v kategorii U13. Za hezkého jarního počasí turnajuspořádal oddíl RENTAL Havířov a našemu mužstvu se konečně podařiloprodat tréninkové úsilí a vystoupali jsme letos poprvé stupněvítězů, když jsme skončili na 3. místě pouze o skóre za druhýmv pořadí…

 

Nevím, jestli se tolik projevila možnost trénování na našemtravnatém hřišti, jisté je, že jsme předvedli letošní nejlepšívýkon a naše umístnění bylo více než zasloužené. Jako velký kladvidím také to, že jsem nebyl schopen určit nejlepšího hráče turnajez našich řad, podali jsme natolik kolektivní výkon, žejednotlivce vypíchnout nešlo.

 

RC Zlín: Dragon Brno – 3:0

Výborný vstup do turnaje, soupeři jsme dali jasně najevo svoutouhu zvítězit, záporem je zranění našeho hráče Jirky Staška ( bodyRCZ Vlastník 2x, Doležel )

 

RC Zlín: JIMI RC VYŠKOV – 1:1

S mužstvem Vyškova jsme zabojovali a po nadšenémkolektivním a odpovědném výkonu se začalo rýsovat naše výbornéumístnění ( body RCZ Doležel )

 

RC Zlín: RC BYSTRC Brno –8:0

Odpočinkový zápas, nastoupili i s hráči z lavičky a podobrém výkonu jsme přesvědčivě zvítězili ( body RCZ Doležel 2x,Prekop 2x, Juřík,  Štach, Lankaš,  Řezníček )

 

RC Zlín: TJ Sokol MH Ostrava – 2:6

S vítězem celého turnaje jsme opět zaspali v úvodu apřes veškerou snahu jsme nedokázali s výsledkem nic udělat (body RCZ Doležel a Vlastník )

 

RC Zlín: RENTAL Havířov – 1:0

Největší boj nakonec, výborný, kolektivní výkon a velmizasloužené, vydřené vítězství všech, hráči se i přes únavu a různébolístky semkli a zaslouženě zvítězili ( body RCZ Vlastník )

 

Naše sestava:

  • roj - Štach, Soukup, Zmeškal a Prekop
  • spojky - Jandouš, Juřík
  • útok - Doležel, Řezníček, Stašek, Bešťák aLankaš
  • zadák - Vlastník

Miroslav Vacula

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace