Archiv článků

Zajímavosti z tisku aneb, co se kde šustne o ragby

Brouzdal jsem za vás internetem, abych se podíval co se vČechách zajímavého píše o ragby.

Tady jsou úryvky nebo přehled některých zajímavostí, kdebylo zmíněno ragby: 

 • iDnes.cz 20.12.2009 - Fotbal chce video Proč se tomušéf FIFA Blatter brání?
 • Video zavedl hokej, nadšení jsouz něj v ragby, protože ubylo potíží,tenis  své Jestřábí oko, kterépočítačovou grafikou ukáže, kam dopadne míček. V listopadu dokoncepoprvé v historii pomohl videozáznam v americké lize baseballu,která je považovaná za vrchol konzervatismu.


 • Deník Sport 27.12.2009 - Těžkéj Pokondr: Věděli jsme žeje Woods prcíř
 • Přejděme na jiné téma. Jaký je váš vztah kesportu?
  RO: „Játo tedy řeknu naposledy a s tím serozloučím.“
  MP: „Á,legenda, tak to já si jdučíst.“
  RO: „Byljsem samozřejmě strašně dobrej, to říkám trochu skromně. Co mězastavilo, tak to bylo jednak zranění kolene, a taky Jarabinský. Jájsem hrál velmi dobře za Rudou hvězdu Praha, pak přišla nabídka zeSparty. To byla éra, kdy tam byl Tomáš Skuhravý a Ivan Hašek(Ondráček je ročník 1966). Nějak jsme si nepadli s Jarabinským donoty, v životě mě nepostavil. Zasklil mě. Nezazlívám mu to. Já jsemse potom našel v ragby. Šel jsem hrát za Tatru Smíchov a díky tomu,že jsem byl rychlý, tak jsem veškerým skládkám utekl. Hrál jsemdlouho, skoro sedm let. Do té doby, než jsem začal mít podobnézájmy, jaké má teď Tiger. Do osmnácti. Do té doby jsem byl kovanýsportovec a holky mě nezajímaly. Jinak mám vztah velmi pozitivní.Teď jsme se rozhodli, že si koupíme s Milošem veslařskéstroje.“

 

 • Deník Sport 29.12.2009 - Lavička od protinožců    
 • Fotbal je ale u protinožců až na druhé či třetí koleji, že?„Souhlasím. Sporty číslo jedna jsou tady ragby a australskýfotbal. To je obdoba ragby. Fotbal je však na vzestupu. Jen sepodívejte, Austrálie bude na světovém šampionátu, což je tadyopravdu velká událost. Navíc zažádali o pořadatelství šampionátupro rok 2018 nebo 2022. To jsou jasné signály o vzestupufotbalu.“

 

 • Týden 30.12.2009 - Nova bilancuje   
 • Nova Sport bude podle Fričové inadále vysílat přední světové soutěže: UEFA Champions League, Ligue1, NHL, NBA, KHL, O2 Extraliga, Moto GP, Formule 1, Wimbledon, ATPMasters World Series, European PGA. Nově přinese nejprestižnějšísérii ragby - Guinness Premiership.


 • o Ženě.sk 4.1.2010 - Juraje Kukuru ženie dopreduzvedavosť
 • Ako vyzerajú rozhovory medzi vami? (se synemFilipem)
  O tom, čo robí, nehovoríme. Vraj by to bolo zbytočné, lebo to nikdynepochopíme. Myslím si, že veľa vecí, ktoré mám rád, má rád aj on.Napríklad  pivo v Prahe, ragby, veslovanie, box. Jeho kamarátiragbisti chodia do Prahy veľmi často. Filip relaxuje pri varení,radi varíme spolu. On varí skvele. Je chemik a vie, prečo napríkladuhorka nechutí k marmeláde. Chuť je  totiž otázka chémie.Dokáže napríklad urobiť štvorfarebnú polievku, lebo vie, ako saspájajú štruktúry.


 • Nymburský deník 4.1.2010 - Nový šéf slovenského ragbybydlí v Dobříchovicích
 • Praha - ..... VíceZDE !!!

cenzor

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace