Archiv článků

Žáci RC Zlín na soustředění

Ve dnech 22. – 26. srpna se uskutečnilo společné soustředěnímužstev mladších a starších žáků našeho oddílu. Jednalo se o hráče,kteří spolu absolvovali minulou sezónu v kategorii U13doplněné hráči, kteří do této věkové kategorie přestopupili.Tentokrát jsme zvolili Trnavu u Zlína, rekreační středisko,které se nachází 2 km od obce Trnava u Zlína naúpatí Hostýnských vrchů v Západních Beskydech.

Areál se skládá ze čtyř samostatných chat a hlavní budovy, kteráje klimatizovaná. V suterénu objektu je bazén se saunou awhirlpoolem, přímo v areálu nové víceúčelové hřiště ak dispozici jsme měli také travnaté hřiště v obci Trnava.Okolí střediska pochopitelně přímo vyzívalo k využití jak protrénink, tak pro procházky po okolních lesích. Těchto možností jsmeplně využili pro nabrání sil potřebných pro nadcházející náročnousportovní sezonu.

K tomu všemu nám velmi pomohla příjemná domácí atmosféras výbornou kuchyní, za což patří náš velký dík rodině panaTomšů a celému jejich kolektivu.

Trénovali jsme dvoufázově, dopoledne na travnatém hřištiv Trnavě, odpoledne v okolí střediska, kde jsme využilijak hřiště tak i náročné lesní cesty a pěšiny. Počasí nám vyšlo ažmoc, trefili jsme se do největších veder letošního léta, proto jsmeprogram upravili tak, abychom vše zvládli bez úhony…

Zajímavostí jistě byl náš výlet na nedalekou hospodářskouusedlost „U Bořutů“, kde jsme měli možnost nahlédnout do života naběžném statku, viděli jsme dobytek, drůbež a ochutnali jsme domácíchléb s medem. Jeden z večerů patřil již tradičnímutáboráku s opékáním buřtů.

Poslední podvečer patřil závodu o ceny, jehož součástíbyly zhyby, běh přes překážky a jako dorážka běh do kopces břemenem. Vítězi byli všichni, protože podmínky byly vícenež kruté.

Mínusem je pouze fakt, že jsme se účastnili v tak malémpočtu.

Fotogalerie ze soustředění je ZDE!!!

trenéři

  

 

 

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace