Archiv článků

Žáci hráli na Dragon cupu

Mladší žáci RC Zlín U12 odehráli dvoudennímezinárodní turnaj Dragon cup v Brně.

Zprávu z turnaje sepsal Petr Janík - viz příloha. Ruda Dittrichk turnaji řekl: "Turnaj měl vysokou organizační úroveň.Děkujeme pořadatelům za výborně připravenou a zvládnutou akci.Vidět nejlepší družstva z republiky a měřit s nimi své síly bylapro naše hráče bezesporu úžasná a nezapomenutelná zkušenost. Velképoděkování patří také všem rodičům, kteří přijeli kluky na turnajpodpořit a viděli, jak srdnatě bojovali. Tento turnaj náš tým zaseo trochu více stmelil a posunul herně i týmově o kousek vpřed.Věříme, že se nám nabitou stoupající tendenci podaří udržet a dokonce sezóny si užijeme ještě spoustu krásného ragby."


Aby to nebylo líto mladší kategorii U10,uspořádal klub Brno - Bystrc jednodenní turnaj. Tohoto turnaje setaké zúčastnil náš nejmladší tým. Zprávu z turnaje sepsal JirkaVáňa - viz příloha.

Tento víkend zase pokračuje Moravská série turnajů mladších žákůve Vyškově.

DCh

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace