Archiv článků

Vysoká prohra juniorů ve Vyškově

V dalším kole Celostátní ligy juniorů prohráli v neděli2.10.2011 junioři RC Zlín na půdě úřadujícího mistra kategorieU19.

Náš tým čítal tentokrát potěšitelných 21 hráčů (14 ze Zlína, 4z Bystrce a 3 z Dragonu), včetně dvou posil jižnaskakujících do extraligových bojů za Dragon Brno. Bohužel všaknáš poskládaný tým vůbec nestačil na sehraný Vyškov.

RC JIMI Vyškov - RC Zlín 71:0 (31:0).

V tomto utkání jsme možná měli váhovou převahu v roji,vcelku se nám dařilo uhrát své míče v rucku, ale zcela jsmepropadli v obraně proti kombinačně hrajícímu soupeři. Přesútok jsme dostali všechny pětky, protože jsme nedodrželi zásadykolektivní obrany v linii a ani individuální schopnosti přiskládkách nebyly zdaleka ideální.

V utkání jsme obdrželi celkem 11 pětek a nedokázali jsmevůbec skórovat. Tentokrát jsme prohráli i závěrečnou soutěž kopáčůtěsně 4:3.

Pozitivní na tomto utkání bylo, že jsme alespoň vyzkoušeliněkteré hráče na nových postech. I přes vysokou prohru si troufámříct, že minimálně Jano Szekely obstál na zadáku, což by mohl býtv budoucnu jeho post.

I taková utkání jsou pro hráče herní zkušeností, tak věřím, žese z prohry rychle otřepou a do dalšího duelu s Říčany nadomácí půdě půjdou plni nového odhodlání.

Rozhodčí Vladimír Kohout.

Sestava RC Zlín:

1 Jalč (Bys), 2 Hubáček, 3 Kostial, 4 Smiřický, 5Minárik, 6 Doležel, 7 Holba, 8 Luka (Dra), 9 Adamec, 10 Skoupý(Dra), 11 Končák, 12 Burian (Dra), 13 Navrátil, 14 Kolařík, 15Szekely.

Střídali: Pektor, Streigel (Bys), Ušák, Movsisyan (Bys),Klempa, Bielik (Bys).

 

Zbývající odehrané utkání CLJ:    Říčany – Sparta22:21.

                                  Havířov měl volno, Petrovice odstoupily ze soutěže pro nedostatekhráčů.

 

Další utkání juniorů:  RC Zlín U19 – RCŘíčany v neděli 9.10.2011 ve 13 hodin na Stadionumládeže ve Zlíně.

Dan Chytil, trenér juniorů RC Zlín

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace