Archiv článků

Výborný výsledek mladších žáků U13

Pouze s devíti hráči jsme tuto sobotu 15. června 2013odcestovali na Přebory ČR mladších žáků. Startovali jsmev kategorii U13 a po výborném výkonu jsme po zásluze obsadiliIII. místo a získali bronzové medaile a pohár.Všem hráčům je třeba poděkovat, že zvládli všech pět těžkých zápasůbez střídání a nahradili tak chybějící spoluhráče ( jeden zraněný adva na školním výletě… ).

Naše výsledky ve skupině:

RC Zlín: RK Petrovice – 5:1 ( Jandouš 3x, Soukup aKrajča )

Mužstvo Petrovic jsme moc neznali, pouze jsem si před turnajempřečetl, že si vedou v soutěži v Čechách dobře. Našihráči však nastoupili do zápasu bez respektu a soupeře jsme odzačátku do konce přehrávali a zaslouženě jsme získali prvníturnajové vítězství.

RC Zlín: RC Říčany – 1:4 ( Jandouš )

S momentálně nejlepším mužstvem soutěže a pozdějším mistremrepubliky jsme dlouho drželi krok. Hráčům nelze nic vytknout,soupeř byl prostě lepší, v kádru měli velmi fyzicky vyspěléhráče a přes veškerou snahu všech jsme se ctí prohráli.

RC Zlín: RC Dragon Brno – 8:0 ( Jandouš 3x, Vaculík 3xDolanský a Hýža )

Hráči Dragonu nás v naší části soutěže vždy potrápili,tentokrát jsme soupeři nedali šanci a přejeli jsme ho rozdílemtřídy. Na naši hru byla radost se podívat, líto mě bylo odevzdanéhosoupeře a jejich trenérů. Tímto vítězstvím jsme se probojovali dofinálové čtyřky turnaje.

Semifinále:

RC Zlín: RC Sparta Praha – 0:3

V semifinále jsme narazili na Spartu Praha. Bohužel jsmenedokázali eliminovat jejich nejlepšího hráče, který nás porazilprakticky sám. I přes tuto porážku jsme se za výkon nemuselistydět, spoustu šancí soupeře jsme ubránili a sami jsme několikrátnebezpečně zaútočili, bohužel nám nebylo přáno.

O 3. místo:

RC Zlín: RC Havířov – 4:2 ( Jandouš , Sluštík, Krajča aŠustek )

V tomto utkání s mužstvem, které nás dokázalo během našísoutěže několikrát porazit jsme ukázali větší ragbyové srdíčko achtěli jsme medaile víc než soupeř. I přes nepříznivý vývoj (0:1,1:1,1:2,4:2 ) jsme zápas roku vyhráli a mohla propuknoutobrovská radost. Pro naše hráče to byl první úspěch na turnajitohoto významu.

Naše sestava:

Marek Jandouš ( C ), Matěj Soukup , Jan Hýža, Michal Vaculík,Petr Vajďák, Jakub Krajča, Adam Dolanský, David Sluštík a JosefŠustek

Nejlepším hráčem našeho mužstva byl nejen za výkon na tomtoturnaji vyhlášen Marek Jandouš, úspěch je ale dílem celého našehotýmu…

Výsledky přeboru:

1. RC Říčany

2. RC Sparta Praha

3. RC Zlín

4. RC Havířov

5. RK Petrovice

6. RC JIMI Vyškov

7. RC Dragon Brno

8. RC Tatra Smíchov

 

Foto a video ZDE

Miroslav Vacula

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace