Archiv článků

Výborný výkon mladších žáků U13 v Olomouci

Po nepovedeném vystoupení našeho mužstva mladších žáků U13 ominulém víkendu ve Vyškově jsme složili reparát téměř na výbornou.Naše mužstvo nastoupilo jako vyměněné, s viditelným odhodlánímodčinit neúspěch z  minulého kola  Přeboru Moravymladších žáků U13 a po zásluze jsme obsadili v naší kategoriicelkově 2. místo.

Nastoupili jsme v mírně pozměněné sestavě, DenisJuřík se posunul na post zadáka a na jeho místo nastoupilze tříčtvrtky Adam Řezníček. Velmi bojovný anebojácný výkon na hranici možné tvrdosti v této kategoriipředvedl Honza Kozubík, vynikající na křídle potombyl věkem žák kategorie U11 David Sluštík.

 

Samostatné hodnocení si zaslouží naše opět skvělámlýnová spojka Marek Jandouš, jehož výkon je zápas od zápasu lepšía tentokrát byl suverénně nejlepším hráčem našeho výtečně hrajícíhoa bojujícího mužstva.

 

V kategorii U13 startovalo opět šest týmů ve dvou skupinácha naše výsledky byly následující:

RC Zlín: RC JIMI Vyškov – 5:4 ( Řezníček 2x, Jandouš 2xa Kozubík 1x )

V tomto vyhecovaném zápase jsme chtěli odčinit prohruz minula a to se nám díky výbornému výkonu všech hráčů pozásluze podařilo. Jako největší plus vidím otočení zápasuz pro nás nepříznivého stavu 2:4 a udržení tohoto výsledkuv hektické koncovce.                             

RC Zlín: TJ Sokol MH Ostrava – 8:3 ( Řezníček 7x (!) aKozubík 1x )

Do tohoto utkání se soupeřem, kterého jsme minule přejeli 9:0jsme nastoupili špatně a náš výkon se zvedl až po výraznépoločasové „domluvě“. Jistě vyjímečných je 7 pokládek AdamaŘezníčka, přesto za to pochválen nebyl protože mohl a měl nechatvyniknout proti postupně neskládajícímu soupeři ostatníspoluhráče.  

 

Finále o 1. místo:

RC Zlín: RC RENTAL Havířov – 3:6 ( Řezníček 2x a Kozubík1x )

Výborný výkon, kdy jsme si hrábli na dno sil, jsme podali iproti velmi silnému Havířovu. Ve velmi teplém počasí jsmenepřestávali bojovat a dotahovat pro nás nepříznivý výsledek,bohužel jsme vytvořili více chyb než soupeř a ten je dovedlpotrestat. Přes to, že prohra mrzela, za předvedený výkon jsme senemuseli v žádném případě stydět…

 

Velký dík patří zraněnému Matějovi „Pajdon“Soukupovi za perfektní zvládnutí funkce vedoucíhomužstva…

Fotogalerie z turnaje je ZDE!!! 

Miroslav Vacula

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace