Archiv článků

Výborný domácí turnaj U8 až U12 „Zlín 21“ – 14.10.2017

Domácí turnaj se vydařil po všech stránkách.Výborné bylo nejen počasí, ale i turnajová atmosféra, organizaceturnaje a také výsledky. Turnaj se uskutečnil i díky podpořeMagistrátu města Zlín a Zlínskéhokraje.

U 8 : po dlouhé době jsme za RC Zlín nasadilido turnaje nejmladší kategorii.

Naši kluci hráli s chutí, zápalem pro hru ahrdě ve svých žluto-modrých dresech.

Na turnaji skončili na krásném druhém místě.Doufejme že jim nadšení vydrží a časem dojdou až do A týmu...

U 12 :

Do turnaje jsme nastoupili o třinácti hráčícha do týmu jsme zapracovali i 4 začínající borce.

Sestava :Beata Dittrichová, Pavel Doležel,David Ingr, Ondřej Milink, Honza Šperka,

Vojta Zuzaník, Kuba Číž, Ferdinand Váňa,Mikuláš Horský, Matěj Jaroněk, Marek Jaroněk, Josef Trchalík aOndra Vyvlečka.

Hrálo se jedenkrát 9 minut o 9. hráčích.

Týmy se nerozdělili do skupin, ale hrál každýs každým, což bylo výborné a pochvalovali si to i trenéři ostatníchtýmů.

Celková bilance našeho týmu na turnaji byla 7položených a 5 obdržených pětek.

RC Zlín – RC Dragon Brno 0 :0

První zápas skončil remízou, ale k položenípětky byla blíže naše žlutá. Dobře jsme bránili, a tak se většinautkání odehrála na půlce soupeře. Nakonec se nám žádnou akcinepodařilo dotáhnout do konce a tak se body dělily, což nás nakonci turnaje posunulo o skóre právě za Dragon.

RC Zlín – RC Bystrc Black 1 :0

Hráli jsme opět dobře v obraně a soupeře jsmeke skórování nepustili. Náš tým si vytvářel šance, ty ale končilyneúspěšně kvůli pronikání přes střed hřiště. Nakonec se utrhl askóroval Kuba.

RC Zlín – RC Olomouc 1 : 0

Do třetího zápasu jsme nastoupili rozehraní aodhodlaní zvítězit. Hrál se vyrovnaný a bojovný zápas, ze kteréhojsme vytěžili jednu pětku. Opět se z obklopení soupeřů vytrhl Kubaa skóroval.

RC Zlín – RC Vyškov 3 : 2

Tento zápas jsme měli pod kontrolou a dařilose nám na soupeře vytvářet tlak. Po pěkné kombinační akci dostalpřihrávku Matěj – rozběhl to, nenechal se zastavit dotírajícímobráncem a položil – gratulujeme k jeho první pětce ve žlutémdresu! Další pětku přidala opora týmu – Beata. Vyškov kontroval na2:1. Třetí naši pětku položil opět Kuba. Poslední slovo měl Vyškov,když jim kuriozně před naším pětkovištěm přihrávkou dopředu namazaljeden z našich nováčků a soupeř pohodlně skóroval – 3:2.

RC Zlín – RC Havířov 2 : 1

Zápas který se nám podařilo podcenit. Po vícnež hodinové pauze s částí týmu dobře najezenou jsme šli na hřištěs pocitem že se to vyhraje samo. Havířov otevřel skóre hned vedruhé minutě a donutil naše spící hráče se probudit. Dalo nám tovelké úsilí, než Beata srovnala. Poté už jsme hru začalikontrolovat a nakonec Beata přidala i druhou – vítěznou pětku.

RC Zlín – RC Bystrc Orange 0 :2

V závěrečném zápase nás čekal favorit letošnísoutěže. Náš tým dřel, hra byla vyrovnaná a dramatická. Bystrci sepodařilo v průběhu utkání dvakrát skórovat, ale zadarmo jsme jim tonedali. Všechny naše šance ke skórování se soupeři podařiloubránit, takže jediné co nás může mrzet je, že jsme v utkánínedokázali skórovat.

Turnaj byl velmi dobrý, hodně jsme si zahrália také jsme zapojili nováčky v kat.U8 a U12, kteří nezklamali avšechny kteří nastoupili hra bavila.

Poděkování tedy patří všem hráčům ve zlínskémdresu, kteří hráli s chutí a také rodičům, kteří nám fandili.

Jirka Váňa a Martin Kotík

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace