Archiv článků

Vítězství mužů nad Bystrcí po deseti letech

RC Zlín – Brno Bystrc 32:27 (5:12)

Sestava:

Horák, Kocháň, Láník, Smiřický, Břešťák,Hubáček, Novosád, Holba (C), Hejmala, Končák, Ditrich, Juřík D.,Navrátil, Zaoral, Prokop

Střídající:

Zemanovič, Warzel, Drábek, Juřík, Slovák,Kotík, Špaček

 

Průběh utkání:

Již v 5 min se ujímáme vedení po nádherné akcinašich útočníků a vedeme 5:0. Bohužel naproti branky kop po pětceneproměňujeme (zde zaspali naši střídající v plnění svých úkolů).Po našem úvodním tlaku se hra vyrovnává. Později jsme přežilidrtivý tlak soupeře před vlastním pětkovištěm, kdy se o míčpřipravili brněnští vlastní chybou. Těch ještě udělali víc, jinakbychom dostali min. 2 pětky. Do poločasu se však hostům podařilodvakrát položit pětku a ujali se vedení 5:12.

Na začátku druhé půle snižujeme pětkou rojníků,bohužel opět neproměňujeme kop. V 59 min dostáváme třetí pětku aprohráváme 10:17. Pak ale přichází naše chvíle, když nejprve pokřídle srovnáváme pětkou a kopem na 17:17 a za další 3 min seujímáme vedení další pětkou 22:17. Bohužel, i když soupeře v těchtochvílích přehráváme, dostáváme pětku po chybě křídla. Stav 22:22. V73 min po překopu se dostáváme k míči a pokládáme další pětku. V 77min završujeme naše skore již šestým položením. Bohužel v nastavenídostáváme pětku, kterou dovolujeme soupeři snížit na rozdíl pouhých5 bodů a tím i zisku bonusového bodu.

 

Body:

Juřík D. 5

Holba 5

Prokop 5

Horák 5

Ditrich 5

Juřík P. 5

Smiřický 2 (KPP)

 

Zhodnocení:

Základní cíle před utkáním jsme splnili –zvítězit a položit minimálně 4 pětky. Potvrzujeme, že v každémzápase jsme schopni bodovat. Druhý zápas a podruhé 6 položenýchpětek je výborným vyznamenáním útočné fáze hry. Na druhou stranu 5obdržených pětek je nedobrým vysvědčením obrany. Opět dělámeindividuální chyby při špatném odhadu postavení křídelníchútočníků, neustále jsou vidět špatné skládky (chytání za vršek anavíc neudržení hráče), opět několikrát špatné založení a vyčištěnírucku, několik křivě hozených autů. Na konci utkání (3 min) sezbytečně kopy připravíme o míč a dovolíme tak soupeři položit ještěpětku (a tím získat bonusový bod) namísto hraní rucků a drženímíče.

 

Každopádně velké díky za bojovnost a zavítězství.

Bystrc jsme naposledy porazili 28.5.2007 vpoměru 27:18.

 

Tehdejší sestava: Stoklásek J., Hlaváček,Petřík, Dvořák M., Motýl, Juřík, Pekáček, Novosád, Tvrdoň, KotíkM., Stoklásek L., Kotík T., Žilka, Stoklásek M., Najman
Střídali: Hejmala ml., Mrlík, Kovařík
Byli připraveni: Ševčík, Gregůrek, Prokeš, Richter
Body: Stoklásek M. 5
Tvrdoň 5
Žilka 5
Kotík M. 12

Jan „Stařa“ Tvrdoň, Tomáš Novosád - trenéři

Odkaz na další článek ZDE.

Fotogalerie Břeti Šťasty ze zápasu ZDE.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace