Archiv článků

Valná hromada RC Zlín

Ve středu 12.3.2014 proběhla Valná hromada našeho klubu. Tétoakce se měl zúčastnit také prezident ČSRU David Frydrych, alenakonec se omluvil vzhledem k pracovnímu vytížení.

Po nezbytné volbě pracovních komisí a schválení programu Valnéhromady přednesli trenéři jednotlivých kategorií svá hodnoceníuplynulého roku. Následně přečetl zprávu o činnosti a hospodařeníklubu v roce 2013 prezident RC Zlín Josef Iž, který vyzdvihlpředevším úspěšnou akci – pořádání mezistátního utkání ČR –Ukrajina na našem stadionu. Dále zmínil, že v tomto roceoslaví náš klub 70.výročí svého založení a k této příležitosti seuskuteční v červnu ve Zlíně mezinárodní veteránský turnajGeorg Holek Cup, na podzim pak ještě společenský večer všech členůa příznivců RCZ.

V rámci diskuze byl také vyhlášen Ragbista roku 2013: Stalse jím opět Petr Juřík, druhý byl Tomáš Kotík, třetí pak DušanKrajčovič.

Zápis z Valné hromady a Usnesení jsou přiloženy.

DCh

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace