Archiv článků

V sobotu budeme hrát proti Petrovicím

V sobotu ve velkém vedru a za účasti zlínských pozorovatelůvčetně naší dvorní kameramanky Dáši se dohrával zápas skupiny play- down extraligy v ragby mezi Dragonem Brno a RK Petrovice. Ztohoto zápasu vzešel náš soupeř pro baráž, kdy první zápas seodehraje v sobotu 16.6. od 15 hodin na zlínském Stadionu mládeže aodveta bude 23.6. v Praze.

Dragon od začátku zatlačil pražský tým na jeho půlku a nechtělponechat nic náhodě. Petrovice nám ze svého útočného arzenálubohužel moc neukázali, protože se po celou dobu spíše jen bránili.Dragon byl aktivní především kolem útokové spojky Krejčího, kterývýborně dirigoval jak útočníky, tak i některého hráče třetí řady,kdy měl neustále u sebe rváčka nebo vazače pro případnoupřihrávku.

Jenom základní poznatky jsou: Petrovice mají dobrou obranu kolemrucku, jejich první řada zesílila, neustále točili mlýny, v autechbyli slabší a jediný kdo vynikal byl Rudolf na zadáku. Zbytek i spodrobnějším komentářem od kapitána se všichni dozvíme na tréninkuv úterý.

Co dodat na závěr? Petrovice přijeli pouze s jedním náhradníkem,psychicky už je deprimuje, že naposledy vyhráli vloni a konečnývýsledek zápasu je z pohledu Brna 55 - 7 (26:7).

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace