Archiv článků

Uzavření atletických šaten

Uzavření a následná rekonstrukce atletických šaten se dotkne ichodu našeho klubu.

Zde je sdělení zástupce vlastníka stadionu, tedy města Zlín:

Dobrý den,

dovoluji si Vás touto cestou informovat o zahájení prací našatnách Stadionu mládeže. Včerejším dnem (středa 27.5.2015) byladodavateli stavby předáno oficiálně staveniště – šatny, včetněokolí.

Do čtrnácti dnů, tzn. do 10.6.2015 je třeba vyklidit šatny,příruční sklady a velký plechový sklad. Za statutní město Zlín budevyklízení zahájeno v pondělí dne 1.6.2015. Od tohoto data budevypnuta elektrická energie a voda. Součástí záboru pro stavbu je icelý prostor před hlavní bránou, včetně parkovacích míst. Náhradnívstup na stadion bude zabezpečen branou od Lázní a druhý vstup odbudovy rugby. V prostoru nad stadionem (nad budovou rugby) jeumožněno také náhradní stání pro motorová vozidla.

Předpokládaný časový harmonogram výstavby jsou 4 měsíce,tzn. do října 2015.

Dovoluji si vás touto cestou požádat o předání tétoinformace Vašim trenérům a členům vašich oddílů. Chceme taktopředejít možným nepříjemnostem, který by v průběhu stavby mohlonastat.

Děkuji Vám za pochopení

Igor Zipper

pověřený vedením oddělení

prevence kriminality a sportovišť

Zarámí 4421

761 40 Zlín

email: igorzipper@zlin.eu

mobil: 604 228 682

 

Rugby club Zlín poskytne atletům po celou doburekonstrukce šatnu žen (a mladších žáků). Bude tedy potřeba šatnuzcela vyklidit. O náhradním prostoru pro ženy a mladší žákyrozhodne po dohodě VV RCZ v úterý 2.6.2015.

DCh

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace