Archiv článků

Úspěšný turnaj ve Vyškově U12

Za chladného, mlhavého a místy deštivého počasí náš tým odehráldalší turnaj v podzimní části své druhé sezóny v kategorii U12.Tentokrát 27. října v nedalekém Vyškově.

Na úspěchu v turnaji se podíleli titohráči: 

Beata Dittrichová, Ferda Váňa, Vojta Zuzaník, Pepa Trchalík,Mára Jaroněk, Vojta Kuna, Kristian Leach, Dominik Stehlík, MartinPaška, Petr Vychopeň a Šimon Čepický.

Odehráli jsme úspěšne tři zápasy v základní skupině a potéfinále vítězů obou skupin. V základní skupině byl nejtěžší anejvyrovnanější zápas s Bystrcí. Tak jako naše žlutá i Bystrcvyznává kombinační a rychlou hru s dobrou obranou. Zápas byl velmivyrovnaný a fyzicky náročný. Až na konci zápasu – z poslední akce,po perfektním průniku Beáty a následné přihrávce deset metrů předbrankovou čárou na nabíhajícího Ferdu jsme zápas rozhodli.

Ve finále jsme potom zvládli zápas s domácím Vyškovem a ovládlitak celý turnaj. Předvedli jsme spoustu krásných akcí, ale taképasáže, kdy hra nebyla podle našich představ...

Navíc je třeba vypíchnout velký podíl na úspěchu, který patříBeátě – podržela nás v mnoha situacích a zaskakovala na různýchmístech hřiště, kde to měli odehrát na svých místech KLUCI...

Bude třeba, aby kluci brali tento sport stejně vážně apřistupovali k tréninku tak jako Bea.

Rugby zdar!

Jirka 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace