Archiv článků

Ukončení roku Old boys ve sklípku

V družných rozhovorech při dlouhých večerech na Havajivznikl nápad zakončit rok přátelským posezením v moravskémsklípku v Mutěnicích.

 Zájemci z řad Moravských orlů, ale i spřátelených Oldboys Praha se tak mohou společně setkat a probrat zážitky zauplynulý rok. V Mutěnicích je zajištěno ubytování pro cca50-60 lidí ze soboty 1.12. na neděli 2.12.2012.

Navrhovaný program by po konzultaci s Markem Zimolkou, cobymajitelem, mohl vypadat třeba takhle:

 Sraz cca okolo 11-12 hodiny v sobotu. Procházkasklepním městečkem spojená s ochutnávkou různých vínvč. možnosti nákupu domů (např. http://www.vinarstvivrba.cz/  mohu vřeledoporučit včetně vína od Zimolků a nutno říct, že každoročněodjíždím s plným autem, víno bude nachystáno ráno). Poté jsmedostali nabídku pozdního obědu, popapat třeba kachničku a pakposedět ve vinárničce v penzionu pod Bůdama. Možná se budememuset trochu zmačknout, ale dobrých lidí se vejde…. A pak cca okolo18 h  pro nás bude přichystán sklep s pohoštěním as konzumací, co kdo vypije a ukončená až se bude chtít. Ránosnídaně a okolo oběda rozchod.

Teď je potřeba ještě trochu upřesnit počet účastníků, tak miprosím pokud možno závazně odpovězte. Ceník je  na www.penzion-mutenice.cz  a podle počtu lidíbychom měli dát dohromady nějakou zálohu. Těším se na odpovědi anásledně na setkání.

 

                                                              Staník

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace