Archiv článků

U12 - turnaje jako den a noc

Také kategorie U12 v září zahájila svou novou sezónu.Vzhledem k tomu, že několik hráčů odešlo do kategorie U14 ajiní si léčili zranění z prázdnin, se náš kádr oproti minulé sezóněznačně zúžil.

1. turnaj v Olomouci 8.9.2018

Náš tým: Bart Bouc, Josef Trchalík, DavidIngr, Pavel Doležel, Vojta Zuzaník, Marek Jaroněk,

Dominik Stehlík, Veronika Červenková, MikolášMichálek, Honza Šperka a Ferda Váňa.

Tento turnaj pro nás nezačal špatně. V prvním zápasejsme hráli s domácí Olomoucí. Zápas měl slušné tempo s mnohašancemi, ujali jsme se vedení, poté zase Olomouc srovnala.

Šanci na vítěznou pětku jsme nedotáhli. Utkání takskončilo celkem spravedlivou remízou.

Ve druhém zápasu nás čekal Dragon s tradičnímikilogramy živé váhy navíc... I tento zápas jsme začali bojovněs velkým nasazením. Brno hrálo rojem přes své velké kluky, to násvyčerpávalo a nedokázali jsme obraz hry změnit a kontaktům sevyhnout. Za stavu 1:2 při skládce urostlého hráče si Ferdanarazil rameno a chvíli po něm musel s nakopnutým kotníkemvystřídat i Pavel Doležel. Tím se snížil počet hráčů, kteříbyli soupeře schopni odskládat a hra se nám rozpadla. Brno přidaloještě další tři pětky a vysvobodil nás až závěrečný hvizdsudího.

Třetí zápas proti Vyškovu navázal na závěrpředchozího. Už jsme neměli možnost střídat a styl naší hry sepodobal poletování papíru ve větru. Od soupeře jsme sedmkrátinkasovali. Pasivní skóre nás posunulo na čtvrté místo ve skupině avzhledem k tomu, že v sousední skupině byly pouze tři týmy, nemělijsme o předposlední místo v turnaji už s kým hrát.

Turnaj nám herně nevyšel a ukázal, že je pořebadostat do všech hráčů kolektivní pojetí hry-zodpovědnost každého na hřišti za celkový obraz hry našehotýmu. Také je třeba, aby si každý hrábl do svědomí, jak je na tom sfyzičkou, resp. s vlastní fyzickou přípravou. Polovina týmu seúčastní pouze 1 ze 2 našich tréninků ( 2 tréninky v týdnu jetotiž absolutní minimum, kdy trénujeme herní dovednosti, vlastníhru a na běhání + silový trénink – kliky, dřepy, sedy lehyapod. není velký prostor ) . Ten kdo chodí pouze na 1 tréninktýdně a doma také netrénuje, vlastně není způsobilý nastoupitna sobotním turnaji do reálné hry!

Jirka, U12.

2. turnaj v Brně Bystrci 15.9.2018

Náš tým: Bart Bouc, Josef Trchalík, VojtaZuzaník, Marek Jaroněk,

Dominik Stehlík, Veronika Červenková, MikiMichálek, Honza Šperka, Ferda Váňa a Beata Dittrichová.

Po minulém turnaji, se nám v Brně rozednilo. Tým bylv podobném složení, do týmu se vrátila Beata. Během dvoutréninků jsme zapracovali na plynulosti hry, podpoře a kolektivnímpojetí hry. Ve zkratce, všem soupeřům z minulého turnaje +Bystrci jsme předvedli fantastické rugby, které setentokrát podobalo silnému vlnobití. Všichni se zapojovali,spolupracovali, hráli skvěle a v euforii. Všechny zápasy jsmeovládli, až ve finále jsme nezachytili nástup soupeře - Donau Wien2:3. I v tomto zápasu jsme za stavu 0:2 nakonec nesložilizbraně, dokázali jsme se prosadit a předvedli jsme našiskvělou hru.

Naši svěřenci nám na tomto turnaji udělali ohromnouradost, nahnali husí kůži a jsme z nich v šoku! Doufejme, žejim takový zápal vydrží a zároveň že ještě stoupne tréninkovénasazení – viz závěr hodnocení 1. turnaje.

Trenéři – Koťas, Kuba a Jirka.

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace