Archiv článků

U12 – skvělý turnaj „Zlín 21“

Za finanční podpory Statutárního města Zlín aZlínského kraje se ve Zlíně uskutečnil další turnajmladších žáků nazvaný Zlín 21.

Do Zlína vyslaly své týmy všechny kluby z Moravy, atak jsme mohli na hřišti sledovat čtyři družstva nejmladšíchragbistů v kategorii U8, šest týmů v kategorii U10 a dokonce12 týmů v kategorii U12. Celkem to bylo230 dětí, které si za slunečného počasí užívalykrásné hry zvané RUGBY.

I když výsledky nejsou důležité, zde jsou postřehytrenérů:

Na domácím turnaji naše U12 zazářila. Náš tým seopět sešel v silné sestavě a navíc obohacen o čtyři nově příchozíkluky.

Sestava: Bart Bouc, Kuba Číž, BeataDittrichová, Ferda Váňa, Pepa Trchalík, Pavel Doležel,VojtaZuzaník, Ondra Milink, David Ingr, Dominik Stehlík, Vojta Kuna,Kristian Leach, Petr Pochopeň a Martin.

Na domácí turnaj se všichni těšili a chtěli předvésttýmovou a kombinační hru. To se od prvního zápasu dařilo. Skvěláhra a radost z ní se během turnaje stupňovaly avyvrcholily jednoznačným ovládnutím finálovéhozápasu.

Během dvou tréninků (čtvrtek a pátek) jsmezapracovali na plynulosti hry, podpoře, založení rucku a takézapojení nových kluků do hry. To vše se nám zúročilo apředvedli jsme fantastické rugby. Všechny zápasy jsme zvládlis nulou na konci a turnaj jsme zakončili ve finálevýsledkem 8:0.

Kombinační a útočná hra, kterou jsme předváděli, sezobrazila v celkem 30 výkřicích – hurá, jó, uáá … ...celkové skórena turnaji totiž bylo: 30:0.

Naši svěřenci nám na domácím turnaji udělali ohromnouradost, tím jak dokázali držet pohromadě a s jakou radostí azápalem odehráli všechny zápasy. Navzdory výsledkům tam měli ihorké chvilky, s kterými se dokázali vyrovnat, nic nedostalizadarmo. To se jim bude určitě v životě hodit.

Věříme, že jim tento zápal vydrží a přenesouho do tréninkové nasazení, ať se herně posuneme ještě dál.

Rugby zdar!

Trenéři U12 – Martin, Kuba a Jirka

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace