Archiv článků

U12 měla zlatý závěr podzimu

Zlatý závěrečný turnaj U12 – 3.11.2018 DragonBrno

Na závěrečný turnaj podzimní sezóny jsme se všichni těšili!Odcestovali jsme minibusem a tentokrát byla cesta na turnaj trochudobrodružná - řidič nenašel naši klubovnu a tak jsme odjeli střiceti minutovým zpožděním a se stejným jsme dorazili naturnaj.

Počasí i hřiště bylo mokré a blátivé. Naštěstí jsme měli dostširoký kádr, abychom mohli průběžně střídat. Terén a hra na němbyla vyčerpávající - pravý rugbyový blátivý pažit...

Naše sestava: Marek Jaroněk, Šimon Čepický,Pepa Trchalík, Ondra Milink, Vojta Zuzaník, Vojta Kuna, MartinPaška, Kristian Leach, Dominik Stehlík, Verča Červenková, PavelDoležel, Bart Bouc, Ferda Váňa, Beáta Dittrichová a Kuba Číž.

Trenéři: Martin Kotík a Jirka Váňa.

Za poslední turnaj roku 2018 musíme naše hráče velmipochválit za jejich přístup na hřišti a také mimo něj! Parta drželapohromadě, mezi zápasy si v klidu odpočinuli v teple šatny, předblížícími se zápasy se samostatně rozcvičili a v kolečku se dozápasu hecovali.

Přes těžký terén se nám dařily krásné útočné akce o čemž svědčídevětadvacet položených pětek. Zároveň dvě obdržené pětkydokládají, že jsme byli pozorní v obraně, včas jsme vybíhali zobrany a tvořili tlak na soupeře. Skvělá hra našich zkušenějšíchhráčů, dokázala strhnout k lepším výkonům i ty méně zkušené, nikdodruhému chybu nevyčítal a nikdo se nehádal – což v našem týmudlouhodobě netrpíme... Byl to celkově týmový přístup a výkon, zkterého jsme všichni měli radost, tu si děti znásobily ještě párskluzy do bahniště po skončení turnaje...

Na cestě domů jsme už převlečený a čistý tým vzali na malou„dobrotu“ do KFC , jako odměnu za skvěle odehraný poslední turnaj vroce 2018. Teď nás čeká kvalitní zimní příprava.

Tak, rugby zdar!

J i r k a + K o ť a s 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace