Turnaj žen ve Zlíně

V sobotu 24.5.2014 proběhl domácí turnaj II.ligy žen skupinyB.

Zde je pohled na turnaj očima Pepy Hubáčka:

Exploze Pardubice x RC České Budějovice 0:24(0:5)

Hráčky Exploze se úspěšně bránili až do závěru prvního poločasu.Poté již hráčky Budějovic kontrolovali zápas.

7´ po individuální akci pokládají Č. Budějovice, bez konverze0:5

9´ položení Budějovic i s prokopnutím 0:12

13´ přeběhnutí hráčky Budějovic přes celé hřiště, konverzeproměněna 0:19

14´ opět položení Budějovic po krásné akci, bez konverze0:24

RC Zlín x Exploze Pardubice 34:5 (12:5)

Ze začátku se ujali vedení hráčky Pardubic po dobrém přečteníhry po mlýnu, následované útokem na zavřenou stranu, kde bylprostor nepokrytý hráčkami Zlína. Poté již hráčky Zlína diktovalizpůsob hry. Jediným problémem pro hráčky Zlína bylo zpracovánímíče, kdy se v začátku utkání kupily předhozy právě hráčekZlína.

2´ Pardubice pokládají pětku po mlýnu, konverze neúspěšná0:5

5´ Bára po úniku okolo autu srovnává, konverze neúspěšná 5:5

7´ Iva po průniku obranou pokládá a také úspěšně kope na háčko12:5

8´ pěkná akce Zlína, konverze neúspěšná 17:5

9´ hráčky Zlína pokládají bez konverze 22:5

11´ po kolektivní akci pokládá Klára, konverze neúspěšná27:5

14´ pressing Zlína, zisk míče a Klára pokládá, konverze úspěšná34:5

RC Kralupy nad Vltavou x RC České Budějovice10:26 (10:7)

V prvním poločase se více dařilo hráčkám Kralup. To ale jendo doby, kdy skvěle odpověděli hráčky Budějovic pětkou po výkopusoupeřek. Od té doby již Kralupy nic nepředvedli, a tak hráčkyBudějovic otočili zápas ve svůj prospěch.

3´ Kralupy pokládají po přeběhnutí celého hřiště, konverzeneúspěšná 5:0

5´ přihrávka Kralup hráčce nabíhající si z podpory, bezkonverze 10:0

7´ České Budějovice pokládají ihned po výkopu hráček Kralup,konverze úspěšná 10:7

8´ Budějovice předvádí kolektivní akci na křídle, bez konverze10:12

10´ akce dvou hráček Budějovic i s prokopnutím 10:19

13´ nesložení hráčky Budějovic 10:26

Exploze Pardubice x RC Kralupy nad Vltavou12:24 (7:12)

Hráčkám Kralup se více dařilo, avšak několikrát neúspěšněskládali a tím darovali body soupeřkám. I přes chyby ve skládkáchhráčky Kralup přehráli soupeřky.

2´ naběhnutí do podpory Kralup, konverze úspěšná 0:7

3´ nesložení hráčky Pardubic, konverze úspěšná 7:7

7´ Kralupy předvedli kříž na své půlce poblíž 22-cítky, a potépřeběhli hřiště, bez konverze 7:12

11´ Kralupy pronikly obranou soupeřek, konverze úspěšná 7:19

13´ opět nesložení hráčky Pardubic, bez konverze 12:19

14´ Kralupy proběhli půlku hřiště a pokládají bez konverze12:24

RC České Budějovice x RC Zlín 17:12 (5:7)

Velmi vyrovnaný zápas, ve kterém se po zaváhání na začátku ujalivedení hráčky Zlína. Nakonec však zápas „darovali“ soupeřkám,protože v závěru 2x nesložili hráčku Budějovic.

6´ Budějovice pronikly obranou soupeřek na půlce hřiště, bezkonverze 5:0

7´ Zlín po kolektivní práci pokládá i s konverzí 5:7

10´ Zlín využívá nabíhající podporu, bez konverze 5:12

12´ nesložení hráčky Budějovic na půlce hřiště, konverzeneúspěšná 10:12

13´ opět nesložení hráčky Budějovic, tentokrát však úspěšnákonverze 17:12

RC Zlín x RC Kralupy nad Vltavou 32:5(22:0)

Zápas, který se měl hrát jako první, byl nakonec přeložen až nazávěr turnaje z důvodu dopravních potíži hráček Kralup nadVltavou.

Celou dobu hráčky Zlína předváděli suverénní výkon. Dokonce izkušený hráč Zlína Tomáš Kotík se odvážil hodnotit na začátkudruhého poločasu hru hráček Zlína slovy: „to je koncert“. Jedinýbodový zápis hráček Kralup byl ve druhém poločase po přečíslenísoupeřek.

2´ akce Zlína, zakončená položením poté, co hráčka Kralupnesložila Evu Gajdošíkovou, konverze neúspěšná 5:0

3´ Eva Gajdošíková dobře přečetla úmysl soupeřky, která chtělanahrát spoluhráčce, tuto přihrávku Eva zachytila a donesla až dobrankoviště, konverze úspěšná 12:0

6´ kolektivní práce hráček Zlína zakončená čistým hattrickem EvyGajdošíkové, bez konverze 17:0

7´ hráčka Zlína prošla obranou Kralup jako „nůž máslem“, bezkonverze 22:0

8´ Iva pokládá, bez konverze 27:0

10´ Kralupy své protihráčky přečíslili a také pokládají,konverze neúspěšná 27:5

11´ Zlín předvádí kolektivní práci zakončenou položením bezkonverze 32:5