Archiv článků

Turnaj žen o Sedlčanskou růži 7´s

V neděli 17. 6. se konal poslední jarní turnaj ženskýchsedmiček. Do Sedlčan jsme odjeli bez dvou opor Lucky a Ripsi, kteréměly školní akci a Lucka navíc onemocněla.

V sestavě byly Nikola, Krista, Šárka, Bětka, Kačka, Anička,Hanka a Kristýna.
Do týmu Sedlčan jsme prodali Moniku a na lajně fandila Nikola a znedalekého Orlíku se přijela se podívat i Katka.
Doprovod a masáže zajišťovali Mira a Bořek.

První zápas s Vyškovem jsme prohráli 17:0, se Slávií jsme vyhráli29:0 a potom přišel už klasický propad, kdy v turnaji vypustímeminimálně jedno utkání. Tentokrát se nám to povedlo s Tatrou,výsledek byl 48:0 pro Tatru.

Ve skupině jsme obsadili 3. místo a měli jsme šanci porvat se o 5.místo s týmem Přelouče. V pěkném utkání holky prohrávaly 14:0, aledvěma pětkami stáhly rozdíl na 14:10 a měly velkou a reálnou šancizápas obrátit.

Bohužel na začátku druhého poločasu se zranila Šárka a po delšímošetřování se zápas dohrál v jiném tempu a jiné atmosféře, takžekonečné skóre bylo 24:10 pro Přelouč. V zápase nakonec nastoupilaza Zlín i Monika a ve zlínském dresu byla připravená pomoci ikapitánka české reprezentace Bětka z Tatry, nastoupit ale nemusela.Přesto děkujeme, Bětko.

Nakonec měl Zlín zastoupení i ve finálovém zápase Tatra – Sparta.Za Tatru si zahrála naše Anička.

Sedlčanská růže nám pro tentokrát unikla, vyhráli jsme alesedlčanský hermelín a dort ve tvaru šišky. Konečné šesté místopodle mého názoru odpovídá dané sestavě a našim možnostem.

Pro příští sezónu budeme muset daleko víc zabrat, zlepšit fyzičku iindividuální a kolektivní techniku, jinak se nám může stát, že námsoupeřky odskočí na úroveň, kterou budeme dohánět jen obtížně.Jednoznačně byla vidět zvyšující se úroveň ženských sedmiček. Hrajednotlivých týmů se vyrovnává a je pryč doba, kdy zápasy vyhrávalitalentovaní jednotlivci, kteří procházeli méně zkušenouobranou.

Budeme muset přitlačit v tréninku, takže se, milé dámy, psychickypřipravte.

Chtěl bych všem holkám poděkovat za celou sezónu a za obětavou hruve většině zápasů, kapitánkám Ripsi, Šárce a Nikole za vedení týmua také bratislavské posile Kačce, která obětavě jezdí na všechnyturnaje až z dalekého Slovenska.


Ota Hejmala

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace