Archiv článků

Turnaj žen na Slovanu

V sobotu 23.5. jsme se vydaly na svůj první„zahraniční“ turnaj, do Bratislavy. Tentokrát jsme tedy výjimečněměly trasu poznatelně kratší než naše české spoluhráčky. Cestu snámi absolvoval náš „náhradní trenér“ ,Dušan Krajčovič. Už připříjezdu jsme spatřily nemalý počet alespoň na ten denbratislavských hráček a usoudily, že Slovan porážka na zlínskémturnaji asi zabolela.

První zápas jsme si zahrály proti našim, srdci milím,Kralupům. Ač jsme tento zápas vyhrály, samy musíme uznat a už přihře to naše kapitánka nejednou řekla, že ta hra byla strašná. Abyla. Zmatené rozložení hráček na hřišti, nejasné akce,.. Zkrátkato bylo podivné. S Kralupami máme v tomto z nějakého důvodu probléma předvádíme při utkání s nimi pomatenou hru. Přesto se námzadařilo vyhrát za stavu 43:0.

V druhém zápase ve skupině jsme se utkaly se SlovanemBratislava. Tým byl obohacen o hráčky s domovskými týmy v našíčeské elitní sérii a bylo to poznat. Slovan měl v tomto zápasejasně navrch nejen početně a nepomohla nám ani zranění, která seběhem utkání přihodila. Na týmu se projevila únava i stres a z nichplynoucí chyby. Špatné přihrávky, nedůsledné skládky, díry vobraně.. Bylo tam všechno. Konec utkání jsme dokonce dohrály všesti hráčkách po odchodu jednoho z pilířů z hřiště, na nějžreagoval soupeř vystřídáním své hráčky za čerstvější. Paradoxnějsme ale v této sestavě domácí nejvíce potrápily a znervóznily. Najejich straně se začaly objevovat padající míče, špatné přihrávky ajiné důsledky našeho tlaku obránců. Konečný stav byl 0:31, výhrapro domácí. Je to hlavně škoda, protože po zlínském turnaji víme,že je Slovan hratelný soupeř a že proti němu umíme i vyhrát. Příštěto snad zase bude vypadat jinak.

V zápase o třetí místo s Českými Budějovicemi jsme seuž takzvaně vezly. Nastoupily jsme ochuzeny o mlynáře, za kteréhonám ale Budějovice půjčily jednu svou novou. V průběhu se námzranila i útoková spojka a tak musela nastoupit další novábudějovická hráčka. Oslabený tým už tak nedokázal dostatečněodporovat šikovným Budějovicím, které ten den téměř remízovaly seSlávií (k čemuž holkám gratulujeme!). Konečný stav 27:21 pro ČeskéBudějovice, kterým děkujeme za půjčení hráček.

·                    Všechny výsledky:

RC Kralupy nad Vltavou - RC Zlín 0 : 43

RC Slavia - RC České Budějovice 10 : 5

RC Slovan Bratislava - Kralupy nad Vltavou 53 : 0

RC Zlín - 1. RC Slovan Bratislava 0 : 31

mimo soutěž: RC Slavia - RC České Budějovice 25 :7

boje o pořadí

5. RC Kralupy nad Vltavou

o 3. místo RC České Budějovice - RC Zlín 27 : 21

o 1. místo 1. RC Slovan Bratislava - RC Slavia 29 :0

Pořadí turnaje:

1. 1. RC Slovan Bratislava

2. RC Slavia

3. RC České Budějovice

4. RC Zlín

5. RC Kralupy nad Vltavou

6. Exploze Pardubice

Sestava: Vendy, Iva, Kristýna A., Kristýna J., Eva G., Eva A.,Klára

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace