Turnaj žen a dívek U19 ve Zlíně 14. 10. 2007

V neděli se konal poslední turnaj podzimní části soutěžev sedmičkách žen a dívek. V naší kategorii se tentokrátzúčastnily všechny přihlášené týmy.

V prvním zápase jsme porazili Sedlčany12:0. V dalším utkání nás čekal vedoucí tým tabulkyTatra. Naše holky bojovaly a do poslední minutybyl stav 10:10. Poslední akcí zápasu ale Tatrazvýšila na 15:10 a po prokopu zápas skončil 17:10.Třetí utkání proti Vyškovu skončilo15:5 pro Vyškov. Tím jsme se opět dostali na 3.místo, které jsme v posledním utkání potvrdili vítězstvím seSedlčany. Celkově jsem věřil v lepšíumístění, ale nevadí, holky podaly opět bojovný výkon, předevšímproti Tatře.
Musíme ještě víc zapracovat na obraně a hlavně nepolevit, protožeVyškov ani Tatra určitě přes zimu zahálet nebudou.Máme dostatek hráček a všechny předpoklady k tomu, abychompřes zimu náš výkon zlepšili. První polovina soutěže pro násznamenala především hledání optimální sestavy a neustálý boj ofinále, který se podařil pouze jednou. Druhé místo v tabulcepřed Vyškovem máme především „zásluhou“ Vyškova, který na jedenturnaj nepřijel.

(zatím nepotvrzeno STK)

Příští týden se v Praze na Spartě koná turnaj, který nenísoučástí soutěže. Na tento turnaj nejsme přihlášení pod hlavičkouZlína, ale holky ze Sparty zvou všechny hráčky, které by si chtělyzahrát. Doprava by byla jako vždy, stejným vlakem tam i zpět,Sparťanky nabízí i ubytování, pokud by bylo potřeba. Ubytování bychpotřeboval nahlásit ve středu. Měly by jet holky, které mají aspoň16 let. Já bohužel nemůžu, ale ono je to jedno, protože za Zlínhrát nebudete a jednotlivé týmy budou sestaveny až na místě podledomluvy. Aspoň si od vás odpočinu.

Tento týden se na tréninku domluvíme, jak budeme trénovat dokonce roku a kdy uděláme večírek na závěr sezóny. Nepočítejtes žádnou velkou přestávkou, přišly nové holky a musíme jevšechno naučit. Zlatko, ty mi přines fotku, nebo těpřerazím.

Děkuji všem za první polovinu soutěže a těším se na tudruhou.