Archiv článků

Turnaj ve Zlíně - mladší žáci opět zlatí

Po dvou letech, kdy jsme díky rekonstrukci hřiště neměli možnostvidět  ragbyové naděje ve Zlíně byl uspořádán dne 26. května2012 turnaj mladších žáků a přípravek. V hezkém, téměř letnímpočasí měli naši hráči konečně možnost ukázat své umění také svýmrodičům, babičkám, dědečkům a sourozencům. Dostavilo se jichpoměrně hodně, za co jim děkujeme a jsme rádi, že byli svědkydobrého výkonu našeho mužstva a mohli společně s námi oslavitnaše vítězství v kategorii U13.

 

Na našich hráčích je vidět pilná tréninková práce, nárůstsebevědomí a zlepšení ve všech herních činnostech. To je dáno itím, že „jedeme“, na posledních akcích předvádíme výbornou hru,tento turnaj byl třetí vítězný v řadě.

Hráli jsme v naší nejsilnější sestavě, k dispozicijsme měli 15 hráčů, které jsme se snažili prostřídat tak, aby sizahráli všichni, bohužel na hřišti může být pouze devět hráčů aněkteří kluci si zahráli méně, než by si přáli…

 

Naše sestava:

Daniel Mrlík, David Sluštík, Marek Jandouš, Denis Juřík,David Břešták, Matěj Soukup, Patrik Šišmiš, Jan Hýža, MichalVaculík, Martin Vyoral, Jan Kozubík, Štěpán Kruťa, Jiří Stašek,Adam Řezníček a Jakub Křivda.

 

V kategorii U13 startovalo šest týmů ve dvou skupinách azde jsou naše výsledky:

RC Zlín: RC BYSTRC Brno – 7:0 ( Kozubík 3x, Stašek 2x,Břešťák 1x a Řezníček 1x )

Na „rozehrání“ jsme nastoupili proti brněnskému RC Bystrc,s tímto mužstvem jsme sice letos neprohráli, ale soupeř sevelmi zlepšuje. Při našem posledním vzájemném zápase jsmes nimi měli značné problémy a naše výrazné vítězství jenukazuje naši sílu.                

RC Zlín: Dragon Brno – 5:1 ( Břešťák 2x, Juřík 2x aKozubík 1x )

Do tohoto rozhodujícího zápasu o umístnění ve skupině jsmenastoupili s velkým elánem a druhé z brněnských mužstevjsme nepustili do hry a zaslouženě jsme zvítězili. Touto výhroujsme si otevřeli cestu do finále.

 Finále o 1. místo:

 RC Zlín: RC RENTAL Havířov – 3:2( Řezníček 1x, Břešťák a Kozubík 1x )

S výborným mužstvem Havířova se v poslední doběutkáváme často. Toto naše vítězství které nebylo vůbecjednoduché  jsme si museli vydřít. Nervozita byla značná a tímjsme vytvořili několik chyb, které soupeř trestal. Ragbyovéštěstíčko nakonec přálo nám.

 

Velký dík patří všem hráčům, vyzdvihnout jednotlivce je složité,přesto velmi dobrý výkon podali rojníci Matěj  Soukupa David Břešťák ( skóroval ve všech zápasech ), obě spojky Marek Jandouš a Denis Juřík a v útokunejvětší dříč mužstva Jan Kozubík.

Fotogalerie z turnaje ZDE!!!

 

Miroslav Vacula

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace