Archiv článků

Turnaj ve Vídni 2/2 - Muži

... přináším pokračování z turnaje do Vídně.

Muži přijeli ve 14 hráčích, což znamenalo, že jsme museli někohoneustale hledat, kdo by nás doplnil ze"starých". První zápas jsme hráli s domácímCeltic Vienna. Tento zápas jsme ač nerozcvičenívýhráli 17:0. Trenér se musel taky převléct dodresu, což se mu stalo osudným už ve 4 minutě, kdy si natáhl sval aturnaj pro něj skončil.

Druhý zápas jsme hráli s maďarským Kecskemétem,který měl být vyrovnaný, jelikož soupeř disponoval agresivnímirváčky. Před zápasem jsme koupili Martina Lištvána zBystrce, alespoň na první půlku. Soupeř se sice snažil, ale vedeníjsme se ujali my i s prokopem a vítězství i přes narůstajícíagresivitu soupeře jsme uhájili. Vítězství7:0.

Když jsme vyhráli naši miniskupinku, tak jsme se měli utkat ovítězství v turnaji, kde ve druhé skupině dominovalo Brno Bystrc.Jelikož proti sobě hráváme a chtěli jsme mezinárodní konfrontaci,tak jsme se vzdali boje o vítězství v turnaji a hráli proti druhémuv jejich skupině RC Zagreb. Tady se omlouvám všem,které jsem zklamal tímto tahem.

Zápas s chorvatským týmem RC Zahřeb začal vnaší režii a za chvíli jsme vedli 7:0 jenže poté jsme polevili anedokázali se donutit zvýšit obrátky. Svoji roli sehrála únava,přestávky mezi zápasy a načasování zápasů, které jsme se dozvídalivždy pozdě. Soupeř nás začal přehrávat i s lehkou pomocí nepřesného rozhodčího. RC Zahřeb zápas otočil a vyhrál14:7 i když v závěru jsme měli velký tlak, ale síly naobrat už ne.

Důležité bylo ovšem to, že se udržela přátelská atmosféra, a topředevším v party stanu, kde jsme ve spolupráci s bystrckými hráčizaspívali nějaké ty české písničky nebo pokřiky.