Archiv článků

Turnaj ve Vídni 1/2 - Old Boys

V sobotu se náš klub zůčastnil oslav 30 let založeníCeltic Vienna.

Do soutěže jsme vyslali dva týmy, jeden seniorský a druhýOld Boys - hráči nad 35 let. Naši staršíspoluhráči si přijeli zahrát nějaký ten zápas a užít si pěknésluneční odpoledne.

První zápas jsme hráli s domácími CelticVienna, který jsme bohužel prohráli. Na začátku zápasudostal Kotel do hlavy a musel raději střídat aPinky byl rád, že to přežil.Pempuš si odnesl zase pěkný monokl. V zápase bylovidět, že nejsme sehraní, někteří viděli ragbyový míč naposledypřed 15 lety. Prohra 4:1 na položení. 

Druhý zápas jsme hráli proti Olomouci, kterýjsme vyhráli také zásluhou Petra Juříka,který po 3 vteřinách na hřišti pokládá svoji první pětku za OldBoys. Předem jsme se dohodli na pravidlech kolem mlýnu a takétrochu zabrali. Výhra 3:2 na položení.

Třetí zápas proti holandským OldphantsEindhoven, jsme odehráli již ve značně kombinovanésestavě, kdy nám přišli na pomoc nejenom hráči zněmeckého Mnichova, kteří nám pomáhali ipředcházející zápasy, ale v sestavě se objevil i nějaký tenmaďarský spoluhráčz  Kecskemetu. Dokonce jsme i trochuomladili, přesto jsme nestačili na soupeře a prohráli jsme 4:2 napoložení.

Do finále turnaje se dostal domácí CelticVienna, který porazil z druhé skupiny BrnoBystrc. My jsme turnaj  odehráli se ctí a s ohledemna zdravotní stav některých veteránů. Celkové pořadí nenírozhodující, hlavní bylo přežít a to jsme splnili.

Na závěr se všechny týmy sešli v Party stanupoblíž Schönbrunnu, kde proběhl závěrečnýraut a oficiální děkovačky.

Celkové hodnocení lze shrnout do jedné krátké věty:Pěkný turnaj.

cenzor 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace