Archiv článků

Turnaj v Beach rugby se vydařil

Po loňské generálce proběhl v sobotu na koupališti Zelené1.ročník turnaje RC Zlín v Beach rugby – tentokrát nazvanýWiener Schnitzel Cup.

Vcelku solidní hráčská účast - v každém z pěti týmů sestřídalo 5-7 hráčů různých kategorií, na letošní poměry velmislušné počasí - dokonce pražilo i slunce, a také nezbytné emoce přihře i k výkonům rozhodčích udělaly z turnaje příjemnéodpoledne. Na písku si tentokrát lehčí formu ragby vyzkoušeli takédobrovolníci neragbisté. Na úplný závěr se odehrálo jedno utkáníkontaktního ragby, které se sice nevyhnulo jedné tržné ráně naobočí a krvácení z nosu, ale nic vážnějšího se nestalo avšichni byli spokojeni.

Večer pak následoval třetí poločas nebo, chcete-li, After partyv pizzerii Rychlý drak. Zde byly také vyhlášeny výsledkyturnaje a předány ceny.

Všechny ceny byly kulinářského charakteru a jejich zisk bylpodmíněn okamžitou konzumací všech aktérů turnaje bez rozdílu.Takže si na řízku, pizze, pivu i slivovici pochutnal každý!

Sponzory letošního turnaje byli Pizzerie Rychlý drak,Marian Jasnos, Martin Dvořák Takak nápoje a samotnýRugby Club Zlín.

I když výsledky nejsou důležité, alespoň stručně je uvádíme. Vefinále spolu v normální hrací době remizovaly týmyAdámci a Hřebíci. Na prodlouženíuž asi nezbyly síly, a tak se finalisté dohodly na společnémvítězství v turnaji ☺! V boji o 3.místo porazilÚchyl tým soupeře pod názvem Lepší už tonebude a krásné páté místo obsadil týmJátra.

Konečné pořadí:

1. Adámci a Hřebíci

2.

3. Úchyl tým

4. Lepší už to nebude

5. Játra

Děkujeme všem účastníkům, sponzorům a příznivcům za zájem o tutoakci a těšíme se na příští rok!

Celá fotogalerie B.Šťasty zde

Dan Chytil

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace