Archiv článků

Turnaj U15 v Havířově

V neděli 13. října 2013 jsme odcestovali do Havířova na přeborMoravy starších žáků, který byl současně Pohárem Edy Vaníčkajednoho ze zakladatelů Havířovského ragby. Mikrobus nám byltentokrát malý, po té, co se uzdravil Marek Jandouš jelo 16 hráčů,z toho byli tři mladší žáci, ti všichni podali velmi dobrývýkon.

 

Turnaji přálo počasí, na toto roční období až nezvykle teplé.V turnaji startovalo pět mužstev, z toho brněnská Bystrcmimo soutěž. Dva úvodní zápasy jsme prohráli, vždy o pětku,v posledním utkání jsme výrazně přehráli brněnský Dragon.

 

Naše výsledky:

 

RC Zlín – RC Havířov 12:17

body za RCZ – Krajča 5 ( P ), Kozubík 5 ( P ) a DenisJuřík 2 ( KPP )

Do turnaje jsme vstoupili proti silnému a neoblíbenému Havířovu.Ze zápasu jsme měli celkem obavy, výrazný neúspěch nás mohlrozhodit. To se naštěstí nestalo, naši hráči se soustředili a nebýtnedůslednosti v čištění rucků, mohli jsme utkánízdramatizovat. Všechny tři pětky jsme dostali po nevyčištění právětéto herní situace, přes to, že to trénujeme na každémtréninku.

 

RC Zlín – RC JIMI Vyškov0:7

Silný Vyškov, disponující herně i fyzicky dobře vybavenými hráčijsme tentokrát dokázali potrápit. Škoda, že jsme nedokázalidotáhnout některou z našich dobře rozehraných akcí do konce,výsledek mohl být jiný. Hráči si vzali k srdci naše výtky atentokrát velmi dobře bránili a také se zlepšilo čištění rucků.V tomto zápase se nám zranila útoková spojka Denis Juřík.

 

RC Zlín – RC Dragon Brno33:7

body za RCZ – Šůstek  13 ( P a 4xKPP ),Kozubík 10 ( 2xP ), Sluštík 5 ( P),  Kovář 5 ( P )

V našem posledním zápase jsme dokázali výrazně porazitmužstvo se kterým se nám celý podzim nedařilo. Na přání trenérůsoupeře se hrály mlýny bez tlaku a proto jsme mírně přeházelisestavu. Na místě zraněného Denise Juříka nastoupil Michal Vaculíka na vnitřní tříčtvrtku urostlý David Břešťák. Hráli jsme dobře,hráči konečně plnili naše pokyny. První pětku v kariéřepoložil díky svým fyzickým schopnostem Martin Kovář, velmi dobřekopal Jožka Šůstek, proměnil čtyři konverze ze čtyř.

 

Příští neděli 20. Října se koná závěrečný podzimní turnaj nahřišti našeho klubu na Stadionu Mládeže, přijďte nás podpořit !

 

Sestava RC Zlín:

1. Martin Kovář, 2. MatějSoukup, 3. David Břešťák, 4. JanHýža, 5. Jakub Krajča 8. JanKozubík, 9. Marek Jandouš, 10.Denis Juřík, 11. Michal Vaculík,12. Martin Vyoral,

13. Adam Dolanský, 15. JosefŠůstek,

 

Střídali:

Daniel Mrlík ( mladšížák, druhá řada ), David Sluštík (mladší žák, křídlo ), Tomáš Zrník( mladší žák, první řada ) a Patrik Šišmiš( první řada )

 

Miroslav VACULA

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace