Archiv článků

Turnaj U13 ve Vyškově

Mladší žáci ve Vyškově vítězní 

Po volném víkendu jsme v sobotu 25. května odehráli velmidobrý turnaj na horké půdě Vyškova. Startovalo pouze pět mužstev,hrálo se tedy systémem každý s každým. Nepřijel velminebezpečný Havířov. Všichni hráči podali velmi dobrý výkon, na našíhře je znát ta skutečnost, že několik našich hráčů startuje i okategorii výš, tedy za U15. Po dobrém výkonu jsme zaslouženězvítězili s konečným skóre 20:2. Neodcestoval s námiDavid Sluštík, na posledním tréninku si bohužel zlomil prst naruce.

 Naše výsledky:

 RC Zlín: RC Jimi Vyškov – 2:0 ( Mrlík a Jandouš)

Hned v prvním utkání jsme nastoupili proti tradičně domasilnému Vyškovu. Naši hráči hráli s chutí a nebezpečnéhosoupeře jsme dokázali přehrát a porazit. Do druhé půle nastoupilnováček Jožka Šustek, na jeho výkonu bylo znát, že teprve začíná,ale je třeba ocenit snahu.

 RC Zlín: RC Brno Bystrc – 6:1 ( Jandouš 3x, Krajča2x a Hýža )

Mužstvo brněnské Bystrce se sice snažilo, proti našemu dobřerozjetému týmu ale neměli moc šancí. Naši hráči si s chutízahráli a soupeře, v jehož týmu startuje spousta velmišikovných hráčů jsme tentokrát jednoznačně přejeli.

 RC Zlín: RC Dragon Brno – 6:0 ( Jandouš 4x,Vaculík a Šustek )

Do tohoto zápasu jsme nastoupili s odhodláním napravit sireputaci, v minulém kole jsme s brněnským Dragonem nadomácím hřišti pouze remizovali a to nás stálo možné vítězství.

Soupeři jsme toho tentokrát moc nedovolili a po dobrém výkonuvšech jsme zaslouženě vyhráli. První pětku v kariéře položilJožka Šustek.

 RC Zlín: RC Mariánské Hory – 6:1 ( Jandouš 3x,Soukup 2x a Santo )

S mužstvem ostravských Mariánských Hor jsme tentokrátneměli moc práce, naši hráči si toto utkání užili, hráli jsme velmidobře jak v útoku, tak nám velmi dobře fungovala i obrana avýledek utkání byl jednoznačný.

 Naše sestava:

 Marek Jandouš ( C ), Matěj Soukup, Daniel Mrlík, Jan Hýža,Michal Vaculík, Petr Vajďák, Tomáš Zrník, Jakub Krajča, MatějSanto, Adam Dolanský a Josef Šustek

 Rád bych vyzvedl výkon Matěje Santa, na mlýnové spojceodehrál rozhodně svůj nejlepší turnaj, zřejmě pochopil co chcemeaby hrál a vzal si k srdci výtky z minula…

 Miroslav Vacula

 Foto Marka Soukupa na: http://souma.rajce.idnes.cz/20130525_Rugby_Vyskov_U13

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace