Archiv článků

Turnaj U13 v Havířově

V sobotu 1.10.2011 jsme absolvovali další ze série turnajův rámci Přeboru Moravy mladších žáků U13, který tentokráthostil severomoravský Havířov. Odcestovali jsme v počtudvanácti hráčů, v momentálně naší nejsilnější sestavě.

I když jsme vyjížděli poměrně brzy ráno, do Havířova jsme sedostali až deset minut před startem turnaje a pořadatel násnalosoval do prvního utkání, do kterého jsme nastoupilinerozcvičeni a bohužel jsme prohráli. V dalších zápasech jsmepodali lepší výkon a na turnaji jsme nezklamali.

 

Bohužel jsme turnaj nedohráli dílem díky reorganizaci turnaje,protože po té, co se změnily hrací časy jsme museli do souboje ofinále v turnaji nastoupit po dvouhodinovém čekání a také díky„výbornému“ výkonu rozhodčího jsem usoudil, že pro výchovu našichhráčů bude lepší z turnaje odstoupit, byť v rozehranémutkání s Vyškovem…

 

Turnaj jsme absolvovali v sestavě:

Daniel Mrlík, Marek Soukup,Michal Vaculík, Marek Jandouš,Denis Juřík ( C ),  AdamŘezníček, David Břešťák, PatrikŠišmiš, Jirka Stašek, DominikVaculín, Jan Hýža a DavidSluštík.

 

Naše výsledky:

 

  • RC Zlín: RENTAL Havířov – 0:6
  • RC Zlín: Bystr Brno – 10:1
  • RC Zlín: JIMI RC VYŠKOV – 0:5 ( nedohráno )

Do souboje o 3. místo jsme nenastoupili…

 

Miroslav Vacula

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace