Archiv článků

Turnaj starších žáků ve Zlíně

V neděli se ve Zlíně uskutečnil první turnaj starších žákuregionu Morava.

Na turnaj se sjelo 5 týmů Vyškov, Dragon,Havířov-Olomouc, Ostrava a domácí Zlín.Kluků se sešlo pouze sedm a tak jsme si museli pujčit 3 klukis Dragonu a Denisu a Lukáše s Ostravy.

Hned první zápas nové sezony jsme sehrális Vyškovem, ve slepené sestavě po bojovnémvýkonu prohráváme 0:15

Po hodině a 45min. jsme nastoupili ke druhému zápasuse společenstvím Havířov-Olomouc. Po poločase prohráváme 5:12,po domluvě trenérů a přeskupení sestavy kluci zabojovali a otočilivýsledek a zvítězili 19:17 body (Lefner 15P+4KPP.)

Třetí zápas s favorizovanou Ostravou jsmeprvní půlku drželi krok a prohrávali jen 5:0, ovšem ve druhé půlceněkteří nevěděli, která ruka je pravá a po rozehrání TK 5metrů předostravským  trojkovištem jdeme do plných a ztrácíme balon az následného protiútoku dostáváme pětku. Pak nám došli fyzickésíly a dostali jsme ještě 2 .pětky  prohra22:0.

Čtvrtý a závěrečný zápas s Dragonem jsmenastoupili opět v pozměněnné sestavě 7 žáků ZL, 1 ž DRG, 4žOV, Poločas vedeme 7:0 zápas celkově vyhráváme 22:5 body(Lefner 10P+2KPP, Kocháň 5P,Láďa s OV 5P).

Na první turnaj to nebylo zlé, jelikož sestava byla slepenáa nikdo kromě mlýnovky nehrál na svém postu. Citelně nám chyběla iútokovka Smiřický  (zlomenná klíční kost,přátelák který odehrál za kadety).

Závěrem: je potřeba trénovat obranu a čištení míče! Tohle nám dělalo velké problémy.Ješte chci poděkovat všem zůčastněným za bojovnévýkony

Sestava:

1.TVRDY drg-2.RICI drg-3.HONZA drg-4.ŠKOBÁNKOVÁov-5.VLASTNÍK-6.JUŘÍK-9.ADAMEC-10.KOCHÁŇ-11.LEFNER-12.MIREČEK-13.CHMELÍK-14.LUKÁŠov

David Hlaváček 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace