Archiv článků

Turnaj starších žáků ve Zlíně

Neděle 21.10.2007 patřila na Stadionu mládeže ve Zlíně turnajistarších žáků.

K domácímu turnaji se žáci RC Zlín sešli v hojném počtu 20hráčů, což je pro trenéra velmi potěšitelné. Mohli jsme takprostřídat všechny kluky dle potřeby.

V prvním utkání jsme nastoupili proti Vyškovu, který sice letosnení tak suverénní, přesto však plní roli favorita každého turnaje.Naši hráči s ním odehráli pěknou partii s mírnou převahou hostí,kterou však proměnili vždy v jednu pětku na poločas. A protože Zlínnedotáhl žádnou svou akci k bodovému vyčíslení, skončilo utkáníZL - Vyškov 0:12.

Patřičně nažhavení jsme pak byli na tým Havířova, se kterým sicehráváme vyrovnaně, ale nakonec vždy neúspěšně. Tentokrát to konečnězlíňákům vyšlo a po velmi pěkném výkonu porazili Havířov10:0. Body ZL: Doležel a Daubner po 5 (P).

Následující naše utkání jsme narazili na ostravské MariánskéHory, které těsně před tímto střetnutím nečekaně prohrály sDragonem, a tak po "kartáči" od trenérů chtěly tentovýpadek odčinit. Nutno říct, že se jim to podařilo dokonaleZL - Mar.Hory 0:31.

RC Zlín se tak soustředil na dalšího soka, se kterým hrávávyrovnaná utkání - Dragon Brno. V první půli jsme soupeře zatlačilina jejich polovinu a po průniku Radka Hašpici téměř přes polovinujejich hráčů donesl míč až do brankoviště - kde mu VYPADL!!!

V sympatickém výkonu však Zlíňáci pokračovali dál a znova se jimpodařilo dosáhnout brankoviště Dragonu. Tentokrát do něj došel JiříRašťák, ale tomu zde míč také VYPADL !!! Jakoby míč nebyl při hřeto nejcenější a nedrží ho vůbec pevně, natož aby kluci dobrankoviště skočili rybičkou...

V druhém poločase proto přišel trest a soupeř nám položil pětku,na kterou jsme již nedokázali odpovědět. ZL - Dragon0:5.

I když naši hráči na tomto turnaji podávali slušné výkony,byla naším úskalím produktivita a proměňování šancí. No a skládánívětšiny hráčů zůstává i nadále bídné.

V domácím turnaji jsme tak bohužel obsadili ažpředposlední místo:

  1. Vyškov 12 (80:7)
  2. Mar.Hory 8 (53:17)
  3. Dragon 8 (17:48)
  4. Zlín 6 (10:48)
  5. Havířov 6 (14:54)

Dan Chytil

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace