Archiv článků

Turnaj starších žáků v Ostravě

Poslední zářijový den se konal turnaj starších žáků v Ostravě zaúčasti pěti družstev.

RC Zlín k němu odjížděl jen v počtu jedenácti hráčů, když protrenéra nepochopitelně nepřišli někteří "hráči" bezomluvy. A tak svou pohodlností či snad bojácností (?) oslabují náštým. Pokud je to skutečně strach ze soupeřů a tito kluci honedokážou překonat, pak zřejmě nemá smysl, aby pokračovali vragby.

Tentokrát jsme museli zaimprovizovat také na poli organizačním,kdy jsem jako trenér, asistent a technický vedoucí vjedné osobě (bohužel u mužstva stále osoba jediná) zapomnělnahlásit přípravu dresů. Vzali jsme s sebou tedy staré tréninkovépo mladších žácích a zapůjčení nezbytného počtu trenýrek i štulpenjsem domluvil u trenéra pořadatelského klubuJ.Zahradila.

V samotných utkáních podali Zlíňáci pro mě nečekaně dobré výkonyhlavně v obraně i proti silnějším soupeřům. V útočné fázi jsme všakbyli slabší a nedokázali dát ve třech utkáních pětku.

Výsledky Zlína:

  • Zlín-Vyškov 0:7. Jediný úspěšný únik soupeřepo křídle.
  • Zlín-Havířov 0:5. Vyrovnané, i když ne mocpohledné utkání, rozhodl náš krátký, netaktický překop z vlastní22m do rukou soupeře a následné nesložení jejich hráčů.
  • Zlín-Mar.Hory 0:12. V každém poločase jednaobdržená pětka.
  • Zlín-Dragon 29:7. Na soupeři v neúplné sestavěsi RC Zlín spravil chuť v útočné fázi. Body ZL: Havlík 10 (2P),Doležel 9 (P,2KPP), Babáček a Zámečník po 5 (P).

Pořadí turnaje:

  1. Vyškov 11 (+59)
  2. MariánskéHory 11 (+43)
  3. Havířov 8 (-2)
  4. Zlín 6 (-2)
  5. Dragon 4 (-98)

Další turnaj st.žáků se hraje 7.10.2007 vHavířově.

Dan Chytil

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace