Archiv článků

Turnaj starších žáků v Havířově

V neděli ráno jsme po menších problémech se vstáváním adopravě dozorujícího asistenta trenéra Martina Matelyodcestovali do Havířova na turnaj starších žáků asoučasně Pohár Eduarda Vaníčka.

Tohoto turnaje se zúčastnilo 6 týmů – Zlín, Vyškov,Dragon Brno, Havířov, Ostrava-Mariánské Hory A a Ostrava-MariánskéHory B. Pochmurné a deštivé počasí nejspíš unavilo aukolébalo naše hráče natolik, že jsme tento turnaj nezvládli. Kromějediné remízy, a to s týmem Ostrava-Mariánské Hory B5:5, jsme všechny zápasy postupně prohráli, a proto jsmese v konečném součtu umístili na páté, předposlední pozici .S postupným vylepšováním počasí se bohužel nedostavilozlepšení výkonů našich hráčů a jediným soupeřem, se kterým jsmedokázali držet krok a do poslední minuty i výsledek, bylDragon Brno. Tento zápas jsme prohráli rozdílemdvou bodů, tedy prokopu po pětce 5:7. Ostatní týmybyly nad naše možnosti. Ostrava-Mariánské HoryA byla na tento turnaj hodně nabuzená a bylo to znát i nahřišti. Nakonec taky vyhrála a to o body nad druhýmVyškovem, který byl opět dobře herně připraven,alenebyl k neporažení. Havířov skončil třetí,což také překvapilo i některé domácí pozorovatele.Dragon nesplnil roli outsidera a porazil nás, iproto se umístil na čtvrtém místě.Poslední příčka zůstala proOstravu-Mariánské Hory B. Cestou domů do Zlínajsem doufal v to, že hráči budou spytovat svědomí apřemýšlet o tom, co bylo špatně a co je potřeba zlepšit, ale opakbyl pravdou, cesta domů byla veselá, řekl bych, že místy ažpřehnaná…ale nebudu soudit, každý ať se zamyslí sám nad sebou.

I když pořádně tým starších žáků neznám, rád bych upozornil napár věcí, které se budou muset zlepšit:

  • je to opět bránění a skládka soupeře
  • také musím upozornit na fakt, že 80% veškerých autů jsmeprohráli
  • bohužel naši hráči nechávali soupeře dohrávat útočné akce až poháčko, což podle mě byly zbytečné body z následných prokopů zesnadných pozic pro kopajícího hráče
  • jediné pozitivní vidím v tom, že se hráčů sešlo osmnáct,odjížděli jsme tedy v hojném počtu

Všechny dílčí výsledky přidám během týdne.

Děkuji všem za účast a do příště se pokusíme zlepšit obraz našíhry!!!

Martin Matela

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace