Archiv článků

Turnaj starších žáků U15 v Olomouci

Vzhledem k tomu, že nemáme dostatek hráčů pro samostatnouúčast v Přeboru Moravy starších žáků a o hráče máme velkýzájem jsme zvolili stejný model jako kategorie U17 a také našihráči U15 hostují v týmu Dragonu Brno se kterým jsme absolvovalináš první turnaj v této věkové kategorii.

Jak pro nás trenéry, tak především pro hráče to byla úplně novázkušenost, v minulé sezóně jsme tuto kategorii neobsadilivůbec a neměli jsme na co navázat. Hráči hráli poprvé na celémhřišti, mlýny se hráli aktivně, kopalo se, bodovalo se jakov dospělém ragby a hlavně, naši „čerstvě odrostlí mladší žáci“nastoupili proti fyzicky i herně vyspělejším hráčům, kteřív této kategorii hrají déle a na našem výkonu to bylo bohuželznát.

Naše výsledky:

 

Společenství Dragon Brno - RC Zlín: JIMI RC Vyškov –0:40

 Z počátku zakřiknutý výkon, vždyťhráči spolu nikdy společně s „Brňáky“ nehráli, neznali se anijmény, přes to jsme nezklamali. Času mezi zápasy jsme využili kespolečnému, asi dvaceti minutovému tréninku, hráči poprvé tlačilina beranu, konsolidovali jsme sestavu…

 

Společenství Dragon Brno - RC Zlín: TJ LokomotivaOlomouc – 0:75

Ve druhém zápase byl rozdíl ještě výraznější a hlavně jsmeoproti předchozímu zápasu přestali i díky zranění a následnémuodstoupení Pavla Doležela skládat. Naše úprava sestavy asi takynebyla ideální a proto byl výsledek nepříjemný. Přes to jsme měli imomenty, které vypadaly ragbyově, ty jsme však nedokázali dotáhnoutdo bodového konce.

 

Turnaj jsme za Zlín absolvovali v sestavě:

Vojtěch Vavřinek, NicholasPrekop, Adam Řezníček, PavelDoležel, Antonín Lankaš, JanŘezníček, Jan Kubeša, JanŠtach a Denis Juřík ( mladší žák).

 

Miroslav Vacula

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace