Archiv článků

Turnaj starších žáků U15 v Brně na Dragonu

Na tomto turnaji v roli "domácích" se daločekávat plná účast což se potvrdilo, kdy jsme měli k dispozici 20hráčů, osm ze Zlína, devět z Dragonu a tři z Bystrce, která se dospolečenství přidala. Silnější jsme tentokrát byli oproti minulémuturnaji v roji a přetlak hráčů byl v útoku, ale i tak se všichnidostali na hřiště.

 

Naše výsledky:

Společenství Dragon Brno - RC Zlín: TJ Sokol MH Ostrava– 31:19

Do zápasu jsme vletěli velmi aktivně, soupře jsme dostali podtlak a hned v úvodu pokládáme dvakrát, z toho jednouRomanem Štalmachem. Soupeř poté hru vyrovnal, alenám tento zápas vyšel velmi dobře. Dařilo se nám v autech i vmlýnech. Roman přidal ještě jedno položení a byltak jedním z nejlepších hráčů na hřišti.

V kopech jsme také díky Pavlu Doleželovipřidali bonusový bod za vítězství 2:1.

 

Společenství Dragon Brno - RC Zlín: RC Vyškov –0:45

V utkání proti Vyškovu jsme dali na začátku zápasu příležitosthráčům z lavičky, ovšem již do 10 minuty nám soupeř velmistereotypně 4x položil. Poté jsme museli přeskupit naše řady, čímžse hra částečně vyrovnal, dokonce jsme měli tři příležitosti keskorování, kdy soupeř naše akce hasil až na poslední chvíli vevlastní dvaadvacítce. Vyškov je ovšem zkušenější a svoji suverenituv tomto turnaji uhájil

 

Na naší hře je stále patrná nesehranost, na čemmusíme zapracovat je aktivní obrana a skládky. Velkým pozitivem je,že se turnaj od turnaje zlepšujeme a všichni kluci jsou platnýmihráči v týmu. Věřím že se naše hra bude dálezlepšovat.

Děkuji všem hráčům za účast. 

cenzor


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace