Archiv článků

Turnaj mladších žáků ve Zlíně

V sobotu 7.11.2015 jsme na Stadionumládeže ve Zlíně pořádali za finanční podpory Zlínského kraje aměsta Zlín poslední podzimí turnaj Oblastního přeboru Moravymladších žáků nazvaný Zlín 21.

Do Zlína se sjely týmy z Ostravy,Havířova, Olomouce, Vyškova, Dragonu Brno a Brna Bystrce, které sepřipojily k domácímu Zlínu. V kategoriích U8, U10 a U12startovalo dohromady cca 170 dětí ve 13 týmech. V průběhuturnaje nám sice začalo pršet, ale ani to nemohlo narušitbezproblémový turnaj :-).

RC Zlín obsadil kategorii U12 s počtem 13hráčů a po dlouhé době také kategorii U10, tedy přesněji vytvořilse svými 5 hráči jádro týmu Barbarians, složeného z několikaklubů. Doplnili nás 3 hoši z Olomouce a 1 dívkaz Havířova.

Naši kluci v U12 odehráli velmi pěknéprvní utkání proti Vyškovu, i když nakonec prohráli 0:2. Dobřebránili a nechybělo moc k položení pětky.

Ve druhém utkání proti Olomouci jsme ovšemtaké nedali body a rovněž prohráli 0:2.

To jakoby kluky trochu srazilo a nedokázali sevzchopit ani proti Dragonu Brno, se kterým prohráli 0:4.

Své první body tak naši dali až v boji oumístění proti novému týmu z Nového Města na Moravě. Ale tentotým nastoupil se třemi staršími hráči, které jsme neuhlídali přiněkolika jejich únicích z poloviny hřiště, a tak jsme prohráli1:6. Škoda, že alespoň v tomto utkání nepodali zlínští stejnývýkon jako v prvním zápase proti Vyškovu.

Sestava U12: Albert, David, Adam, Marek P.,Marek M., Ondra Č., Jakub, Robert, Tomáš, Ondra K., Matěj, Standa,Ondra

Tým Barbarians U10 zahrál na to, že bylposkládán prakticky z našich nováčků, velmi dobře a jednoutkání dokonce vyhrál.

Sestava U10 (hráči ZL): Adam, Ferda, Beata,Filip, Radek.

Výsledky v příloze, i když se pořadíletos nevyhlašuje.

Dan Chytil

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace