Archiv článků

Turnaj mladších žáků ve Vyškově

V sobotu 7.5.2016 se konal další moravský turnaj mladších žákůkategorií U8 - U12.

RC Zlín opět obsadil dvě kategorie U10 a U12. Mladší U10 měl nastarost Petr Janík, U12 pak Dan Chytil a Ruda Dittrich.

U 10 Vyskov7.5.2016

Turnaj ve Vyskove jsme odehrali v teto sestavesedmi hracu ve ktere nam pomohl i Gabošek :-), Ferda, Kuba, Adam,Mikuláš, Beáta, Karolína, Gabošek a z Vyskova Martin a z BystrceTibor a David.

RC Zlín-Dragon Brno 1:1 (0:1)

V prvnim zapase jsme v prvni polovineprohravali 1:0, přesto jsme bojovali a v druhé půlce vyrovnali na1:1. Výborný výkon podali všichni hráči, výborně zahrál Ferda,super skládky Mikuláš a bod dával Adam.

RC Zlín-Vyškov 3:3 (1:2)

Ve druhém zápase jsme prohrávali v prvnípolovině už 1:2, přesto naši hráči zápas nevzdali a po výborné hře,který navíc podpořila skvělou hrou  Beátka a v závěrečnéminutě i Adam jsme vyrovnali na konečný stav 3:3. Body Mikuláš,Beáta, Adam.

RC Zlín-Olomouc-1  1:5(1:3)

V tomto zápase jsme nedokázali najít odpověďna výbornou hru Olomouce, přesto naši hráči podali dobrý výkon, bodpoložil Adam.

RC Zlín-Olomouc-2  5:0(3:0)

V posledním zápase o páté místo (zůčastnilo sesedm mužstev) jsme výborným výkonem všech hráčů, zvítězili 5:0.Body Ferda, Mikuláš, Ferda, Dan, Adam.

Děkujeme našim hráčům U10 za výbornou hru,bojovnost i v minutách kdy se nám nedařilo, kolektivní přístupvšech a také pořadatelům z Vyškova za hezký sobotní turnaj.

Petr

U12 Vyškov 7.5.2016

K dispozici jsme měli 12 hráčů: Albert V., Ondra Č., David,Tomáš, Tobiáš, Alan, Filip, Marek M., Marek P., Standa, Albert K.,Ondra K. V naší skupině jsme tentokrát měli za soupeře RC Havířov aRC Olomouc.

RC Zlín - RC Havířov 2:2 (1:2)

Ve vyrovnaném utkání jsme vedli po položení Tomáše, ale Havířovještě do poločasu otočil na 2:1. Ve druhém poločase dokázali klucivyrovnat zásluhou Marka P.

RC Zlín - RC Olomouc 1:1 (0:0)

Druhé utkání bylo taky herně vyrovnané, ale výsledkově sezrodila remíza až v poslední  akci, kdy jsme nedokázali složitsoupeře po mlýnu... Předtím položil náš Ondra Č.

RC Zlín - RC Dragon 2:5 (1:3)

V utkání o umístění jsme narazili na Dragon Brno, kterého jsmeminulý týden porazili. Tentokrát nám to však Dragon vrátil, i kdyžjsme vedli po položení Alana, Dragon se však ještě do poločasu ujalvedení 1:3. V druhé půli Dragon přidal ještě dvě pětky, ale Zlínjen korigoval jednou pětkou Davida.

Výkon v turnaji nebyl úplně ideální, kluci umí zahrát líp -hlavně v obraně, ale i tak patří našim hráčům dík za bojovnost.