Archiv článků

Turnaj mladších žáků ve Vyškově

Turnaje ve Vyškově jsme se zúčastnili v počtu  sedmiMž a sedm přípravka. Jelikož týmy měly dost Mž, tak jsem je nemělkomu půjčit a museli jsme se zúčastnit turnaje Mž a přípravkunechat prostřídat.

Turnaj jsme začli proti stále se zlepšujíci Bystrci výsledkem0:4, druhý zápas proti Olomouci už byl lepší, ale nakonec jsmetěsně prohráli 2:3. Třetí zápas proti Mar.Horám pro nás skončildebaklem 1:7, kluci uplně vypustili obranou hru. Poločas 0:5, dodruhé půlky jsem nasadil přípravku a ta hrála líp než Mž, prohrálajen 1:2. Čtvrtý zápas s Dragonem opět bez obrany 2:7. A turnajjsme uzavřeli krásným výsledkem s Vyškovem 0:7.

K turnaji – obraná hra je děsná, kluci opětovněběhají po hřišti v hroznu a nedokážou si zapamatovatrozestavení, skládat navíc umí jen tři kluci a zbytek se dívá.Hodněmě zklamala obraná hra opor týmu, ba naopak potěšila obětavostpřípravky a nováčků. Pochvalu zaslouží nováček Pavel Kurtin, kterýpoložil 4 pětky a spoustu zachránil svými obrannými skládkami +samozřejmě celá přípravka, která vcelku zvládla bojs minimálně o hlavu většími soupeři.

Pořadí turnaje ve Vyškově

  1. Vyškov
  2. M.Hory
  3. Olomouc
  4. Dragon
  5. Bystrc
  6. Zlín

V sobotu od 10 hodin se hraje ve Zlíně!!!

David Hlaváček

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace